Poniedziałek, 21.10.2019

Otwarcie wystawy fotografii Henryka Sterkowicza

  • 28.02.2019, 12:33 (aktualizacja 01.03.2019, 09:16)
  • MOK
Otwarcie wystawy fotografii Henryka Sterkowicza
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na wernisaż fotografii koncertowej Henryka Sterkowicza, który odbędzie się w Domu Kultury "Chemik" przy al. Jana Pawła II 1 marca o godz. 18.

Henryk Sterkowicz – społecznik, pasjonat i aktywny działacz kultury w mieście i powiecie. Gitarzysta grup: Przedsiębiorstwo Pogrzebowe oraz Empiria. Obie grupy działały w latach 70-tych, w strukturach klubów kędzierzyńskiego os. Azoty – Mikrus oraz Zodiak. Obecnie pasjonat lokalnego rock’n’rolla, uczestnik i rejestrator wielu wydarzeń kulturalnych naszego miasta. Menager w Gtupa Azoty ZAK SA.

 

Henryk Sterkowicz aktywnie uczestniczy w wydarzeniach kulturalnych i sportowych na terenie miasta i powiatu, głównie jako fotograf ale także jako miłośnik różnych nurtów muzycznych. Uwiecznił na swoich zdjęciach m.in. wykonawców koncertów organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury i kluby muzyczne takie jak Kameleon Jazz Club, Przystań Białasówka, Pub pod Papugami. Fotografował festiwale takie jak Koz All Music, Wrzosowisko, Szantki, Gitariadę, Jazz z Wami.

 

Henryk Sterkowicz ze swoim aparatem pojawia się również na wydarzeniach sportowych takich jak mecze ZAKSY czy ligowe rozgrywki piłki nożnej. Swoje zdjęcia udostępnia powszechnie na portalu społecznościowym co daje możliwość korzystania z nich szerokiej grupie odbiorców prywatnych i instytucjonalnych.

 

MOK

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe