Nie ma zagrożenia odwołania meczów w 6. kolejce czwartej ligi

  • 22.08.2020, 09:59
  • Ł
Nie ma zagrożenia odwołania meczów w 6. kolejce czwartej ligi
Wszystko wskazuje na to, że sobotnie (22 sierpnia), mecze piłkarskiej IV ligi na Opolszczyźnie zostaną rozegrane normalnie. Nie ma zagrożenia koronawirusem w żadnym z klubów. Z dwóch naszych reprezentantów u siebie zagra Chemik Kędzierzyn-Koźle.

Przypomnijmy, że w poprzedniej kolejce trzy spotkania trzeba było odwołać z powodu zagrożenia koronawirusem, a dotyczyło to meczów: Polonii Głubczyce z PoRaWiem Większyce,Ruchu Zdzieszowice z LZS-em Walce oraz Swornicy Czarnowąsy z Agroplonem Głuszyna. Ten ostatni został już rozegrany i Agroplon wygrał 1:0. Dwa pozostałe odbędą się w innym terminie.

W 6. kolejce, która rozegrana zostanie 22 sierpnia, Chemik Kędzierzyn-Koźle podejmie na stadionie „Kuźniczka” o godz. 17 Pogoń Prudnik. Miejscowi kibice liczą na kolejną wygraną (rywal zajmuje 17. lokatę) i umocnienie się w czołówce tabeli.

Zgodnie z uchwałą Opolskiego Związku Piłki Nożnej, każdy kibic wchodzący na stadion, musi poddać się dezynfekcji rąk i mieć zasłonięte usta i nos, aż do momentu zajęcia miejsca na trybunach. Mając na względzie nasze wspólne dobro, klub z Kędzierzyna prosi o dostosowanie się do zasad, gdyż konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania możemy ponieść wszyscy, a na klub dodatkowo zostanie nałożona kara dyscyplinarna.

Z kolei lider z Większyc, również o godz. 17, zmierzy się w Strzelcach Opolskich z miejscowym Piastem i podopieczni Tomasza Hejduka będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, choć nie będzie łatwo. Gospodarze z 9. punktami na koncie i bilansem bramek 8:6, zajmują piątą pozycję.

W pozostałych parach zagrają: Agroplon Głuszyna - Fortuna Głogówek, Małapanew Ozimek - LZS Skorogoszcz, OKS Olesno - Odra II Opole, Polonia Głubczyce - Olimpia Lewin Brzeski, MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy Opole, LZS Starowice - Start Namysłów, LZS Walce - Skalnik Gracze, Victoria Chróścice - Ruch Zdzieszowice oraz Unia Krapkowice - GKS Głuchołazy.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe