Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Włoskie wakacje"

  • 25.08.2020, 15:01
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Włoskie wakacje"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim "Heliosie" odbędzie się 26 sierpnia o godz. 18. Tym razem pokazana zostanie angielska komedia „Włoskie wakacje”.

Fantastyczna atmosfera seansu ma swoje stałe fanki. Tradycyjnie podczas damskich spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będzie wciąż trwające lato. Dlatego w kreacjach pań mile widziane elementy plażowego stroju, jak słomiane kapelusze czy okulary przeciwsłoneczne. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją komedii „Włoskie wakacje” z Liamem Neesonem, Michaelem Richardsonem i Valerią Bilello w rolach głównych. Malownicza wioska, wino i słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? Robert i jego syn Jack od lat utrzymują kontakt raczej sporadycznie, a jedną z niewielu łączących ich rzeczy jest rodzinna willa w Toskanii. Kiedy Jack wpada w finansowe tarapaty, postanawia namówić ojca do sprzedaży domu. Obaj chcą jak najszybciej załatwić sprawę, podpisać odpowiednie papiery i wrócić do swojego londyńskiego życia. Wszystko jednak komplikuje się, gdy na miejscu zamiast pięknego domu, który zapamiętali, zastają kompletną ruinę. Robert i Jack będą musieli spędzić razem więcej czasu, niż zakładali, i przeprowadzić gruntowny remont, aby zdobyć kupca.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe