Dyrektor i nauczycielka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z gratulacjami. Były kwiaty i moc życzeń

  • 28.08.2020, 16:01
  • Źródło: starostwo powiatowe
Dyrektor i nauczycielka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej z gratulacjami.… Zdj. starostwo powiatowe
Narada dotycząca oświaty była okazją do przekazania gratulacji dwóm pedagogom z naszego powiatu. Agnieszka Kossakowska, dyrektor Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Kędzierzynie-Koźlu otrzymała je za 25 lat pracy w szkole.

- Warto również dodać, że pani dyrektor swoją funkcję pełni już od 8 lat, dziękujemy za lata pracy dla tej wyjątkowej placówki w myśl hasła: „Żegluga to nie szkoła, to styl życia”, nasze gratulacje - mówił wicestarosta Józef Gisman.

- Dziękuję za świetną współpracę z zarządem powiatu, z panią starostą, z panem wicestarostą. Bez nich nie byłoby tak dobrze, jak jest. Dziękuję też moim koleżankom i kolegom dyrektorom. W każdej chwili mogę liczyć na wasze wsparcie i to jest niezwykle cenne - powiedziała Agnieszka Kossakowska.

Podczas narady ślubowanie złożył nowy nauczyciel mianowany. Została nim nauczycielka Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, Violetta Bochynek, która uczy biologii i chemii. Jest pedagogiem z 9-letnim stażem pracy. Wyróżnia się zaangażowaniem w sprawy młodzieży. Lekcje biologii i chemii prowadzi w sposób ciekawy i motywujący uczniów do aktywności. Organizuje też imprezy żeglugowe i konkursy, np. „Chemia blisko nas”.

W dalszej części omówiono podstawowe kierunki polityki oświatowej powiatu na nowy rok, a także przygotowanie szkół do pracy w warunkach pandemii.

Źródło: starostwo powiatowe

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe