Mia była ostatnia, ale wygrała. Zaskakujące zakończenie plebiscytu

  • 01.09.2020, 10:49
  • ART
Mia była ostatnia, ale wygrała. Zaskakujące zakończenie plebiscytu
Po bardzo emocjonującej walce poznaliśmy kolejnego Bobasa Miesiąca. Sierpniową edycję organizowanego przez „Lokalną” plebiscytu wygrała Mia Naomi Gach z Kędzierzyna-Koźla.

Mia została zgłoszona do konkursu na samym końcu, ale to ona zdobyła pierwsze miejsce i ostatecznie wygrała. W decydującej fazie głosowania o  zwycięstwo rywalizowała z Laurą Niesłoń z Dobieszowa, która dopiero na końcu oddała prowadzenie.

Bliscy Mii do głosowania włączyli się kilka dni przed zakończeniem plebiscytu. Taktyka okazała się skuteczna. Rodzina dziewczynki zaangażowała się w głosowanie sms-owe, ale zebrała też sporo kuponów do głosowania.

Zwyciężczyni urodziła się 21.07 o godz. 14.15 w szpitalu w Rudzie Śląskiej. Gdy przyszła na świat, ważyła 3,09 kg i mierzyła 55 cm.

Mia za wygraną otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Patrycję Ślusarczyk, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, agenta PZU Jarosława Kierzkowskiego,  market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy, a wszystkim dzieciom życzymy dużo zdrówka!

Szczegółowe wyniki głosowania dostępne są TUTAJ.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe