Strażacy zabezpieczyli drogę swoim sprzętem. W nocy ktoś go ukradł

  • 06.09.2020, 16:45
  • Rafał Pulkowski
Strażacy zabezpieczyli drogę swoim sprzętem. W nocy ktoś go ukradł Foto. OSP KSRG Większyce
W niedzielę, 6 września kilkanaście minut po północy strażacy zostali zadysponowani do Reńskiej Wsi w okolice nowej drogi rowerowej, gdzie samochód osobowy urwał miskę olejową i zostawił plamę na jezdni.

Na miejscu interweniowały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Koźlu oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Większyc. Strażacy zneutralizowali zagrożenie przy pomocą sorbentu i zabezpieczyli nieoznakowaną wysepkę, o którą już wcześniej kilka samochodów uszkodziło felgi. Aby sytuacja się nie powtarzała, strażacy oznakowali pachołkami i oświetlili wysepkę. Rano, kiedy wrócili po swój sprzęt, już go nie było - ktoś go ukradł.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 06.09.2020, 21:17
Dowodzący ewidentnie do ukarania. Usuwanie nieczystości z pasa drogowego oraz jego zabezpieczenie to obowiązek zarządcy drogi.
KDR przekroczył swoje uprawnienia, działał niezgodnie z ustawowymi kompetencjami oraz doprowadził do utraty mienia należącego do skarbu państwa.
Rafał
Rafał 07.09.2020, 11:03
Mylisz się. Jeżeli na miejscu jako pierwsza pojawi się straż to oni sprzątają drogę. Jeśli pierwsza byłaby policja albo inna służba to wtedy mogą odmówić

Pozostałe