Wings otwiera nową siedzibę. Teddy Eddie zaprasza na dzień otwarty

  • 08.09.2020, 11:03
  • ART
Wings otwiera nową siedzibę. Teddy Eddie zaprasza na dzień otwarty
W sobotę 12 września Szkoła Językowa Wings organizuje dzień otwarty. To świetna okazja by zobaczyć nową siedzibę placówki oraz bezpłatnie i niezobowiązująco skorzystać z lekcji pokazowej metodą Teddy Eddie (obowiązują zapisy pod nr 664 054 062), a także z testów poziomujących. Tego dnia w szkole pojawią się również ciekawi gości.

Nowa siedziba szkoły znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Kozielskiej 9.

- Jest to dzień wyjątkowy, gdyż możemy pochwalić się niezwykłą zmianą dla nas, a zwłaszcza dla naszych kursantów - zamieniamy 90 mkw. na 280 mkw., tworząc supernowoczesną placówkę – opowiada Natalia Kożuchowska, właścicielka SJ Wings.

Szkoła powstała w 2013 roku i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Jest autoryzowanym centrum przygotowawczym do egzaminów Cambridge. Dzieci zaczynają swoją przygodę z angielskim już w wieku 2 lat, kursem Teddy Eddie w trakcie którego poznają 20 tys. wyrazów w pełnych zdaniach i wyrażeniach.

- Dzieci kochają misia za niesamowitą zabawę, a rodzice za nietuzinkowe efekty – tłumaczy Natalia Kożuchowska.

- Teddy Eddie daje właściwie początek ścieżce egzaminacyjnej, co oznacza, że, zaczynając w IV klasie, co dwa lata przeprowadzamy egzamin Cambridge. Jest to krok na który niewiele szkół się decyduje, ponieważ ocenia pracę zarówno ucznia, jak i nauczyciela. W naszej szkole, każdy znajdzie coś dla siebie, mamy kursy na każdym poziomie i dla każdej grupy wiekowej. W tym roku wprowadziliśmy ciekawe programy, Help Track (darmowe korepetycje) i Fast Track (coś dla ambitnych), które są bonusem do kursu i są dla naszych kursantów bezpłatne. Jedynie co trzeba zrobić to przyjść do nas, napisać test poziomujący i stać jednym z wingsowych kursantów – zachęca właścicielka SJ Wings.

ART

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe