Nie ma koronawirusa w „dziewiątce”. Uczennica jest zdrowa

  • 10.09.2020, 10:32
  • ART
Nie ma koronawirusa w „dziewiątce”. Uczennica jest zdrowa
W niedzielę 6 września dyrekcja PSP nr 9 w Kędzierzynie-Koźlu poinformowała, że w rodzinie jednego z uczniów potwierdzono COVID-19. Chodziło o jedną z uczennic.

Placówka została zdezynfekowana, a klasę do której uczęszczała dziewczynka objęto nadzorem epidemiologicznym. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Dziecko skierowano na badania pod kątem obecności koronawirusa. Na szczęście wynik okazał się negatywny. W środę 9 września na profilu FB szkoły pojawiło się oświadczenie dyrektora PSP nr 9.

„Drodzy Państwo, Drodzy Uczniowie z ogromną przyjemnością informuję, że zostałem poinformowany przez kędzierzyńsko-kozielski sanepid o wyniku badań przeprowadzonych w kierunku COVID-19 u uczennicy mojej szkoły - wynik jest negatywny. W związku z powyższym sanepid zdejmuje nadzór epidemiologiczny nad wcześniej objętą nim grupą uczniów i nauczycieli. Wracamy do normalnego trybu pracy. Dziękuje wszystkim Wam za zachowanie spokoju i zdrowego rozsądku w ostatnich dniach. Jesteście wielcy - przetrwaliśmy" - napisał dyrektor Wojciech Czapla.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe