To już pewne. Przy południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla zatankujemy od 17 września

  • 10.09.2020, 16:08
  • W
To już pewne. Przy południowej obwodnicy Kędzierzyna-Koźla zatankujemy od 17 września W Postęp prac z początku sierpnia
Początkowo w połowie roku planowano rozpoczęcie działalności nowej stacji paliw Orlen na granicy Kędzierzyna-Koźla i Reńskiej Wsi. Z powodu problemów z budową drogi dojazdowej otwarcie przesunęło się w czasie.

Jednak - jak poinformowano nas w Biurze Prasowym Orlenu - już w czwartek 17 września stacja zostanie oficjalnie otwarta. Placówka będzie czynna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Stacja paliw posiada 6 stanowisk do tankowania pojazdów - w tym stanowisko TIR i Ad blue z dystrybutora. W ofercie paliwowej znajdą się paliwa Efecta, paliwa Premium Verva oraz autogaz.

"Do dyspozycji klientów będzie pawilon ze sklepem o powierzchni ok. 90 m2 i konceptem gastronomicznym Stop Cafe 2.0  W ofercie stacji znajdzie się tak lubiana przez Polaków świeżo mielona i parzona kawa oraz gorące kanapki (podawane prosto z pieca), chrupiące panini, burgery, wrapy, zapiekanki oraz hot dogi i oferta gastronomiczna dla wegetarian. Dla klientów spragnionych energii oraz szukających orzeźwienia mamy w ofercie stacji ORLENU m.in. świeżo wyciskane soki owocowe. Kierowcy na stacji ORLENU w Reńskiej Wsi będą mieli do dyspozycji odkurzacz, kompresor, a także 14 miejsc parkingowych (z miejscami dla osób niepełnosprawnych) ze strefą wypoczynku" - czytamy w informacji, jaką przesłało nam Biuro Prasowe Orlenu.

 

W

Czy odczuwasz skutki kryzysu gospodarczego spowodowanego pandemią?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr
Piotr 11.09.2020, 07:24
Czy aby na pewno KOZIELSKA 31? Panie redaktorze?
Jaro
Jaro 11.09.2020, 08:50
A jaki adres?
Staszek w
Staszek w 10.09.2020, 20:43
Niech lepiej napiszą prawdę że ktoś dał pewnej części ciala i nie przeprowadził badań gruntu. A nie że droga dojazdowa. Miał być parking dla tirów a nie ma bo się zapadnie...

Pozostałe