Ruszają warsztaty międzypokoleniowe w Miejskim Ośrodku Kultury

  • 11.09.2020, 09:04
  • Ł
Ruszają warsztaty międzypokoleniowe w Miejskim Ośrodku Kultury Wśród proponowanych warsztatów zajęcia z emisji głosu, wokalistyki, mody i designu
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza do udziału w projekcie pn. „Junior-senior – cykl twórczych działań międzypokoleniowych”.

Projekt, wsparty przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Edukacja kulturalna 2020”, zakłada organizację 40 godzin zajęć warsztatowych, które poprowadzą seniorzy dla młodzieży i odwrotnie - młodsi dla starszych. MOK otrzymał na jego realizację dofinansowanie w wysokości 30 tysięcy złotych, a do współpracy zaprosił członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Kędzierzyna-Koźla, jak również Uniwersytetu Trzeciego Wieku Ziemi Kozielskiej.

Seniorzy poprowadzą warsztaty z: szydełkowania, robótek ręcznych, florystyki, literatury i warsztaty kulinarne. Z kolei młodzi przeprowadzą tematyczne zajęcia dla seniorów z następujących dziedzin: wokal i emisja głosu, animacja filmowa, moda i design, fotografia, jak również warsztaty plastyczno-kreatywne.

Nieodpłatne zajęcia dla osób dorosłych (do 40 lat i powyżej 40 lat) potrwają od września do grudnia. Zapisy przyjmowane są on-line na stronie: MOK.

Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 7748 02556.

Proponowane warsztaty:

1. Robótki ręczne, 22 września, godz. 16-20, grupa uczestników do 40 lat (maksymalnie 14 osób);

2. Szydełkowanie, 24 września, 16-20, grupa uczestników do 40 lat (maksymalnie 14 osób);

3. Wokal i emisja głosu, 28 września i 1 października, godz. 10-12, grupa uczestników od 40 lat (maksymalnie 14 osób);

4. Animacja filmowa, 29 września, godz. 16-20, grupa uczestników od 40 lat (maksymalnie 6 osób).

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe