Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Pojedynek na głosy"

  • 15.09.2020, 13:03
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Pojedynek na głosy"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim Heliosie odbędzie się 16 września o godz. 18. Tym razem pokazany zostanie komediodramat „Pojedynek na głosy”.

Fantastyczna, luźna atmosfera tego wyjątkowego seansu w „Heliosie” ma swoje stałe fanki. Tradycyjnie podczas damskich spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będzie wojsko, dlatego kolory moro i inne elementy żołnierskie mile widziane. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu „Pojedynek na głosy”. Życie kobiet w bazie wojskowej do łatwych nie należy, szczególnie kiedy ich partnerzy wyjeżdżają na misję. Żyją samotnie, w ciągłym niepokoju, czekając na powrót mężów i synów. Aby tchnąć w swoje życie nieco radości, kobiety organizują amatorski chór. Na jego czele stają dwie skrajne osobowości: zasadnicza Kate oraz rozrywkowa Lisa. Obie mają zupełnie różne pomysły na repertuar i rywalizują o sympatię zespołu. Kate to miłośniczka znanych klasyków, Lisa natomiast czerpie inspiracje z pierwszych miejsc list przebojów. Ich wzajemne uszczypliwości i sprzeczki zdają się nie mieć końca. Nieoczekiwanie chór zostaje zaproszony na występ w Royal Albert Hall w Londynie. Tymczasem próby są wciąż chaotyczne. Jeśli Kate i Lisa nie znajdą wspólnej nuty porozumienia, występ może być zagrożony.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe