Grupa Azoty ZAKSA zagra z MKS-em Będzin. Inauguracja sezonu w hali "Azoty"

 • 18.09.2020, 17:34
 • Ł
Grupa Azoty ZAKSA zagra z MKS-em Będzin. Inauguracja sezonu w hali "Azoty"
Grupa Azoty ZAKSA podejmie MKS Będzin w drugiej kolejce siatkarskiej PluLigi. Sobotni mecz w hali „Azoty” o godz. 20.30 będzie inauguracją sezonu 2020/2021 w Kędzierzynie-Koźlu.

Podopieczni Nikoli Grbicia są liderem po pierwszej kolejce i będą zdecydowanym faworytem sobotniego pojedynku. Na inaugurację sezonu 2020/2021 ZAKSA pokonała w Nysie beniaminka 3:0 (25:19, 25:13, 25:16).

Z kolei MKS podejmował Vervę Warszawa i przegrał 1:3 (20:25, 14:25, 25:20, 24:26). Najskuteczniejszym zawodnikiem ekipy z Będzina był Rafał Sobański, który zdobył 22 punkty. Po 12 oczek dorzucili Rafał Faryna i Jose Adamer Santana.

Skład MKS-u w tym sezonie wygląda następująco: rozgrywający: Łukasz Makowski, Thiago Veloso; atakujący: Rafał Faryna, Michał Godlewski; przyjmujący: Kacper Bobrowski, Fabio Rodrigues, Jose Ademar Santana, Rafał Sobański; środkowi: Bartosz Gawryszewski, Tomasz Kalembka, Artur Ratajczak, Bartosz Schmidt; libero: Wiktor Haduch, Szymon Gregorowicz; trener: Jakub Bednaruk.

Bilety na mecz ZAKSY z MKS-em w cenie 25 i 15 zł są dostępne wyłącznie za pomocą systemu sprzedaży internetowej KupBilet.pl oraz w stacjonarnych punktach dystrybucji:

 • PHU COLO Joanna Sado, Piramowicza 20, Kędzierzyn-Koźle
 • Biuro Podróży „RELAKS”, Głowackiego 20/3, Kędzierzyn-Koźle
 • Biuro Podróży „RELAKS”, Filarskiego 4 (ryneczek), Zdzieszowice
 • BIURO PODRÓŻY OLESTUR Joachim Jendrzej, Rynek 20/1, Olesno
 • ARTROMED KRZYSZTOF PAŁKA, Kościuszki 3-5 lok 9, Głogówek
 • Kolporter salonik 336132, Armii Krajowej 38 CH Odrzańskie Ogrody, Kędzierzyn-Koźle
 • Salony sieci EMPIK

Klub ZAKSA S.A, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników spotkań w hali „Azoty”, informuje o zasadach bezpieczeństwa, obowiązujących podczas meczów ZAKSY w sezonie 2020/2021.

 1. Podczas wejścia do hali (wejście główne) każdy Kibic zobowiązany jest poddać się pomiarowi temperatury. Dopuszczalna jest temperatura maksymalna 37,8 stopni Celsjusza. Każdorazowe wyjście z Hali, podczas trwania meczu, będzie się wiązało z ponownym pomiarem temperatury. W przypadku temperatury ciała wyższej niż wskazana ochrona może odmówić wstępu na teren Hali.
 2. Przy wejściu do Hali przygotowane będą punkty z płynem do dezynfekcji. Prosimy o dezynfekcję rąk przed wejściem na teren obiektu.
 3. Na terenie hali obowiązuje BEZWZGLĘDNY nakaz noszenia maseczek/przyłbic ochronnych. W związku z tym wchodząc do HWS „Azoty” każdy Kibic powinien mieć założoną (właściwie, zakrywającą usta i nos!) maseczkę/przyłbicę. Osoby nie posiadające maseczki/przyłbicy nie zostaną wpuszczone na teren Hali.
 4. Przemieszczając się po terenie Hali Kibice są zobowiązani do noszenia maseczek/przyłbic (również w strefie gastronomicznej), maseczkę można zdjąć WYŁĄCZNIE po zajęciu swojego miejsca. Zaleca się ograniczenie przemieszczania się podczas meczu.
 5. Prosimy o zajmowanie swoich miejsc – wskazanych na bilecie. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników miejsca siedzące zostaną oznakowane (przy zachowaniu dystansu zajmowane może być co drugie miejsce).
 6. Zalecamy utrzymaniu bezpiecznego dystansu społecznego, tj. minimum 1,5 m od drugiej osoby.
 7. W przypadku korzystania ze strefy gastronomicznej (zlokalizowanej na koronie przy sektorze 7) Kibice zobowiązani są po zakupie wrócić na swoje miejsce i tam spożywać zakupione napoje.
 8. Kącik dla dzieci (do odwołania) pozostaje nieczynny.
 9. Sklep Kibica będzie otwarty, jednak jednorazowo w sklepie nie może przebywać więcej niż 10 osób. Przypominamy, że w sklepie również obowiązuje nakaz noszenia maseczek/przyłbic ochronnych.
 10. Zaproszenia (podobnie jak akredytacje dla przedstawicieli mediów) wydawane będą w kasie głównej na godzinę przed rozpoczęciem meczu.
 11. Po zakończonym spotkaniu nie będzie możliwości kontaktu z zawodnikami (np. żeby zrobić wspólne zdjęcie). Siatkarze i sztab szkoleniowy nie będą podchodzić do Kibiców, w związku z czym zabronione jest gromadzenie się przy bandach boiska oraz wyjściu do szatni.
 12. Po zakończeniu meczu prosimy o jak najszybsze opuszczenie hali najkrótszą drogą do wyjścia,
 13. Przypominamy, że przedstawiciele mediów zobowiązani są do przestrzegania regulaminu wraz z załącznikiem dot. zasad bezpieczeństwa.
 14. W przypadku nie stosowania się do zasad bezpieczeństwa przedstawiciele służb porządkowych, informacyjnych i Organizatora w trosce o bezpieczeństwo pozostałych osób mają prawo wyproszenia takiej osoby z hali.
Ł

Jak wypadnie Grupa Azoty ZAKSA w sezonie 2020/2021 PlusLigi?

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe