Kędzierzynianka z tytułem III Wicemiss Dolnego Śląska

  • 19.09.2020, 13:48
  • Ł
Kędzierzynianka z tytułem III Wicemiss Dolnego Śląska Foto: Miss Dolnego Śląska Karolina Bury otrzymała tytuł III Wicemiss Dolnego Śląska
Zapadły rozstrzygnięcia w konkursie Miss Polonia Dolnego Śląska 2020. Tytuł zdobyła Ewa Jakubiec z Wrocławia. Trzecią wicemiss została Karolina Bury z Kędzierzyna-Koźla.

Gala finałowa konkursu odbyła się 18 września wieczorem na Stadionie Wrocław. Gośćmi specjalnymi były Magdalena Kasiborska - Miss Polski 2019 oraz Magdalena Michalska - Miss Polski Nastolatek 2019. Kandydatki do tytułu zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych oraz kąpielowych. Jury nie miało łatwego wyboru, ale ostatecznie zdecydowało, że koronę najpiękniejszej otrzyma 23-letnia Ewa Jakubiec z Wrocławia.

Pierwszą wicemiss została Agata Michalak z Wrocławia, drugą Anna Domagała z Wrocławia, trzecią Karolina Bury z Kędzierzyna-Koźla, a czwartą Pamela Bielawska ze Złotego Stoku.

Mieszkanki Opolszczyzny mogły startować w konkursie piękności sąsiedniego województwa z tego względu, że w naszym regionie w tym roku eliminacje do Miss Opolszczyzny się nie odbędą. Pisaliśmy o tym TUTAJ

Tytuł Miss Nastolatek Dolnego Śląska otrzymała Joanna Nabiałczyk, a Misterem Dolnego Śląska wybrano Macieja Szlufika.

Relacja wideo z gali finałowej

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe