Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Małe szczęścia"

  • 22.09.2020, 16:27
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Małe szczęścia"
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim Heliosie odbędzie się 23 września o godz. 18. Tym razem pokazana zostanie francuska komedia „Małe szczęścia”.

Fantastyczna, luźna atmosfera tego wyjątkowego seansu w „Heliosie” ma swoje stałe fanki. Tradycyjnie podczas damskich spotkań w „Heliosie” na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i poznać nowinki kosmetyczne. Nie zabraknie konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Motywem przewodnim wieczoru będzie jesień, dlatego wszystkie odcienie brązu oraz kompozycje z liści mile widziane. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone.

Spotkanie zakończy się projekcją filmu „Małe szczęścia”. Kochająca życie Lea pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca - konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Jej najlepsza przyjaciółka, Karine - zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem oraz dwójką ich dzieci, od dawna uważa Leę za marzycielkę. Pewnego wieczoru coś burzy spokój tej czwórki. Podczas kolacji Lea niespodziewanie informuje wszystkich, że planuje spróbować swoich sił w pisarstwie. Jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ tej kreatywności powoduje, że także jej przyjaciółka zdecyduje się zostać pisarką, a nawet jej mąż odkryje w sobie twórczy potencjał. Gdy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe