Premiera mobilnej gry miejskiej "Gra o Kozłach"

  • 27.09.2020, 10:56
  • Ł
Premiera mobilnej gry miejskiej "Gra o Kozłach"
Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na premierę mobilnej gry miejskiej pn. „Gra o Kozłach, czyli kędzierzyńsko-kozielska wyprawa w nieznane”, która odbędzie się 2 października o godz. 13.

Wyobraźcie sobie, że średniowieczna legenda kozielska ożywa. Słynni trzej bracia znowu przemierzają okolice. Nie są jednak rabusiami, tylko niegrzecznymi nastolatkami, którzy uciekając przed konsekwencjami swoich psot, szukają schronienia w kozielskiej bibliotece. Tam rozpocznie się przygoda, którą bracia przeżyją wspólnie ze słynnymi bohaterami książek dla dzieci i młodzieży: Małym Księciem, Piotrusiem Panem i Pippi Langstrump. Razem z nimi wyruszymy w magiczną wycieczkę po starym mieście.

- Warunkiem udziału w grze jest posiadanie smartfona. Należy pobrać bezpłatną aplikację ActionTrack. Do wygrania nagrody! – informuje Patrycja Mynarek z działu promocji Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu.

 Organizatorzy zapraszają do udziału przede wszystkim klasy ze szkół, ale również i indywidualnych graczy. Zbiórka uczestników w piątek 2 października o godz. 13 przed siedzibą główną MBP przy rynku.

Gra powstała we współpracy z Good Games i jest zrealizowana w ramach projektu „Młodzi kreatywni – interaktywni” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w programie „Kultura w sieci”.

Regulamin do pobrania na stronie: http://mbpkk.pl/mlodzi-kreatywni-%E2%80%93-interaktywni/mobilna-gra-miejska-pt.-gra-o-kozlach,-czyli-kedzierzynsko-kozielska-wyprawa-w-nieznane.html

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe