Piątek, 24.05.2019

Tragiczny finał zdarzenia przy ul. Olszowa w Cisku

  • 8.03.2019, 13:57 (aktualizacja 09.03.2019 15:39)
  • W
Tragiczny finał zdarzenia przy ul. Olszowa w Cisku W Ulica Olszowa w Cisku
W ciężkim stanie znajdował się 58-letni mężczyzna znaleziony 3 marca na poboczu ulicy Olszowa w Cisku. Mimo wielogodzinnej operacji w Opolu pacjent zmarł 5 marca wieczorem. Przyczyna zdarzenia nie jest znana. Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok.

Dramatyczny wpis opublikował 4 marca na jednym z portali społecznościowych mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Informował w nim, że dzień wcześniej w okolicach godziny 22 jego ojciec został znaleziony nieprzytomny na poboczu ulicy Olszowa 60-68 w Cisku z poważnymi obrażeniami głowy.

"Prawdopodobnie został potrącony lub pobity, świadków zdarzenia bardzo proszę o kontakt!" - apelował.

Godzinę przed odnalezieniem mężczyzny miał on być widziany w okolicach zakrętu drogi (ul. Olszowa 91).

- Na chwilę obecną trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Sekcja została przeprowadzona wczoraj w Opolu. Na wyniki trzeba poczekać - często jest to związane z badaniami histopatologicznymi. Pod uwagę są brane na chwilę obecną wszystkie hipotezy - powiedział nam 8 marca Eugeniusz Węgrzyk, prokurator rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu.

Prowadzone są czynności rutynowo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. Taką kwalifikację trzeba było roboczo przyjąć, aby móc podejmować wszelkie procedury, w tym sekcyjne.

Każda informacja w tej sprawie może być pomocna dla śledczych. Można się kontaktować z policją w Kędzierzynie-Koźlu (tel. 48 774724645) lub wybrać nr 112.

 

W
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe