Arci i Struna zagrali w pubie Pod Papugami

  • 09.03.2019, 16:46 (aktualizacja 10.03.2019, 10:31)
  • Rafał Pulkowski
Arci i Struna zagrali w pubie Pod Papugami
Goście odwiedzający pub Pod Papugami przyzwyczajeni są raczej do klimatów "krainy łagodności". W tym miejscu najczęściej można usłyszeć muzykę akustyczną w wykonaniu Rafała Nosala z grupą Bohema, Darka Czarnego, czy Tomka Lewandowskiego.

Tym razem było zupełnie inaczej. Hip-hopowo, dancehallowe bity, skreczujący DJ i przygrywający na gitarze elektrycznej Struna w połączeniu z mocnym wokalem Arciego sprawiły, że gdy wybrzmiały pierwsze dźwięki, na twarzach gości było widać zaskoczenie. Już po kilkunastu sekundach to zaskoczenie okazało się bardzo pozytywne, bo i muzyka grana przez Arciego niosła pozytywny przekaz i wibracje. Nie zabrakło także elementów Reggae i mocy życzeń dla wszystkich pań.

Arci, a tak na prawdę Artashes Baroyan pochodzi ze słonecznej Armenii. W Polsce mieszka ponad 20 lat i właśnie tutaj realizuje się muzycznie. Śpiewa w trzech językach: po polsku, angielsku i ormiańsku. Ma na koncie trzy płyty i pracuje nad kolejną. Na co dzień prowadzi zajęcia artystyczne i profilaktykę uzależnień w formie koncertów, zachęcając dzieci i młodzież do odkrywania fajnych pasji i talentów.

Podczas koncertu, który odbył się w piątek, 8 marca, na gitarze elektrycznej przygrywał mu kędzierzynianin Damian "Struna" Surow. Chłopaki planują wspólne koncertowanie w całym kraju.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe