Filmowy poranek dla dzieci. Seans bajki "44 Koty" cz. 3

  • 16.10.2020, 16:08
  • Ł
Filmowy poranek dla dzieci. Seans bajki "44 Koty" cz. 3
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny poranek filmowy dla dzieci. Seans bajek z serii "44 Koty" odbędzie się w niedzielę 18 października o godz. 10.30. Przed seansem na dzieci czekać będą zabawy i zagadki do rozwiązania.

„44 koty” to włoski serial animowany dla najmłodszych widzów. Jest to bajka o codziennych perypetiach czterech kotów: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy razem tworzą muzyczny zespół - Arcykoty. Pokazy swoich wokalnych umiejętności dają w garażu, który odwiedza ich wielu kocich przyjaciół, wraz z którymi przeżywają niebywałe przygody. Arcykoty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń, jest to zatem bajka, która nie tylko bawi, ale także uczy małych kinonamów.
 

Uczestnicy filmowych poranków! Każdy z was może wziąć udział w naszej nowej zabawie: Łamigłówki HelioSówki! W ramach łamigłówek będziemy rozwiązywać zagadki, poznawać ciekawostki i brać udział w ciekawych konkursach. Zadania, które przed nami stoją, wymagają spostrzegawczości, refleksu, sprawności, a przede wszystkim dużo dobrych chęci. Więc do dzieła!
Każdy młody uczestnik poranków otrzymuje kartę łamigłówki HelioSówki, a na każdym spotkaniu będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadek i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka na was wyjątkowa odznaka HelioSówki – potwierdzająca zdobyte umiejętności! Baw się z nami i zdobądź brązową, srebrną i złotą odznakę HelioSówki!

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe