Jej życie legło w gruzach. Prośba o pilną pomoc dla Izy

  • 17.10.2020, 12:46
  • Ł
Jej życie legło w gruzach. Prośba o pilną pomoc dla Izy
Izabela Bik z Kędzierzyna-Koźla ciężko zachorowała. Ma nowotwór jelita grubego z przerzutami. Bierze chemię, czeka ją operacja. Potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie.

Informacja o ciężkiej chorobie często spada na nas jak grom z jasnego nieba, a całe dotychczasowe życie legnie w gruzach. Bez wsparcia bliskich ciężko się podnieść. Czasem to nie wystarcza, bo pomoc przerasta możliwości rodziny, szczególnie gdy chodzi o środki finansowe potrzebne na leczenie czy codzienne funkcjonowanie.

W takiej sytuacji znalazła się Izabela Bik, która od urodzenia mieszka w Kędzierzynie-Koźlu, a teraz potrzebuje pilnej pomocy.

Napisała do nas rodzina chorej kobiety: - Iza ma 39 lat i jest bardzo chora. Ma nowotwór jelita grubego z przerzutami na wątrobę i płuco. Bierze chemię, czeka ją operacja i musi mieć utworzoną stomię. Przez chorobę straciła pracę i brakuje jej środków finansowych - apeluje szwagierka.

Zbiórkę, którą założyła na stronie zrzutka.pl, przeznaczona jest na pokrycie kosztów leków i dojazdów do szpitala. Potrzeba 20 tys. złotych.

- Bardzo proszę o pomoc. Bez wsparcia ludzi dobrej woli nie uda nam się zebrać potrzebnej kwoty - apeluje Justyna Baule-Błażejewska.

Wpłat można dokonywać przez stronę zrzutka.pl.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe