Siłownie otwarte na nowych zasadach. Prace wznowiły Xtreme Fitness, Infiniti Fitness Club i Siłownia Olimpic

  • 27.10.2020, 11:01
  • ART
Siłownie otwarte na nowych zasadach. Prace wznowiły Xtreme Fitness, Infiniti Fitness Club i Siłownia Olimpic Personel Xtreme Fitness w Odrzańskich Ogrodach przyjął dziś pierwszych klientów
Największe siłownie w Kędzierzynie-Koźlu wznowiły swoją działalność na nowych zasadach, które zostały wynegocjowane z rządem przez przedstawicieli Polskiej Federacji Fitness.

26 października do ćwiczeń wrócili klienci Infiniti Fitness Club na osiedlu Piastów, a od 27 października swoją działalność wznowiła siłownia Xtreme Fitness w Odrzańskich Ogrodach. Dużo szybciej, bo już od 20 października na nowych zasadach zaczęła działać Siłownia Olimpic z Placu Jana Surzyckiego. To drugi co do wielkości klub fitness w naszym mieście. Właściciele znaleźli sposób, by zgodnie z obowiązującymi przepisami, chętni do aktywności sportowej mogli nadal z niej korzystać.

Xtreme Fitness odmroziła od wtorku karnety swoich klubowiczów, ale tak jak w pozostałych miejscach, żeby przyjść poćwiczyć, trzeba spełnić określone wymogi, o których kluby poinformowały swoich klientów. Pierwsi klubowicze pojawili się już na siłowni.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dopuszczona została możliwość prowadzenia działalności siłowni, klubów i centrów fitness przeznaczonych dla osób uprawiających sport w ramach współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych lub wydarzeń sportowych, studentów i uczniów – w ramach zajęć na uczelni lub w szkole.

Właściciele Xtreme Fitness Gyms uważają, że spełniają te wymagania oraz zachowują standardy bezpieczeństwa i obostrzeń sanitarnych.

Obecnie z klubu korzystać mogą: uczestnicy zajęć sportowych prowadzonych przez instruktorów, osoby przygotowujące się do zawodów sportowych, osoby uprawiające sport w ramach współzawodnictwa sportowego, a także osoby trenujące wraz z trenerem personalnym.

Klub wprowadził limit osób obecnych na siłowni: jedna osoba na 10 m kw. przy zachowaniu odległości nie mniejszej niż 1,5 m.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Cymbał
Cymbał 27.10.2020, 20:32
Rząd: panie ale tu pływać nie wolno, jest zakaz.
Człowiek: ja nie pływam, ja mącę wodę i ją natleniam.
Rząd: aha, bardzo dobrze, niech pan natlenia tak jak teraz - nogami i rękami i dobrze że pan to robi w wielu miejscach.
Człowiek: no ciężko jest ale dam radę jeszcze z godzinkę.

Pozostałe