Dodatkowy, nocny maraton filmowy w kinie Helios

  • 30.10.2020, 14:04
  • Ł
Dodatkowy, nocny maraton filmowy w kinie Helios
Kino „Helios” w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na kolejny, nocny maraton filmowy z okazji Halloween, który odbędzie się w sobotę 31 października o godz. 23.00.

Na widzów czekają projekcje czterech premierowych horrorów. „Saint Maud” to historia młodej dziewczyny, która przyjeżdża do luksusowej posiadłości, gdzie opiekuje się konającą właścicielką i postanawia ocalić jej duszę.

W „Synu diabła” Joel - młody samotny ojciec - zaczyna podejrzewać, że jego syn może być opętany. Jeśli księdzu nie uda się przeprowadzić egzorcyzmów, diabeł wkrótce przejmie pełną kontrolę nad chłopcem.

Z kolei „Numer 32” to historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. W 1976 roku rodzina Olmedo wprowadza się do wymarzonego domu, jednak nie zdaje sobie sprawy, że w budynku, który kupiła, nie będzie sama. Tajemnicza istota nie życzy sobie towarzystwa.

I na koniec „Alive”, w którym ciężko ranni mężczyzna i kobieta budzą się w opuszczonym sanatorium i nie pamiętają, kim są i co się stało. Z czasem odkrywają przerażającą prawdę na temat swojej prawdziwej tożsamości.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe