Piątek, 24.05.2019

Ruszyły zapisy do żłobka na Pogorzelcu

  • 13.03.2019, 08:43 (aktualizacja 13.03.2019 12:57)
  • Źródło: urząd miasta
Ruszyły zapisy do żłobka na Pogorzelcu Urząd Miasta
Kolorowe sale pełne zabawek już czekają na najmłodszych. W Kędzierzynie-Koźlu przybędzie 50 dodatkowych miejsc żłobkowych. 13 marca rozpoczeły się zapisy do placówki nr 3 na osiedlu Pogorzelec. Przy okazji naboru gmina uruchamia nową platformę internetową do rekrutacji.

Nowe miejsca żłobkowe będą się znajdować w świeżo wyremontowanych pomieszczeniach po ŚDP Promyczek. Placówka została rozbudowana dzięki unijnej dotacji i programowi "Maluch+".

Co istotne, zmienił się nie tylko wygląd budynku przy ul. Piotra Skargi 25, ale dzięki dofinansowaniom znajdą w nim też zatrudnienie dodatkowe opiekunki i pomoc kuchenna.

 

Przy okazji rozpoczynającego się naboru do Żłobka nr 3 zostanie także uruchomiona nowa platforma internetowa do rekrutacji. Wydział oświaty i wychowania urzędu miasta zmienił operatora, aby usprawnić system i poprawić jego funkcjonalność. Ma być bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze dla użytkowników.

Co ważne, zebrane wcześniej dane nie zostały utracone. Rodzice, którzy korzystali z poprzedniego systemu, powinni jednak dokonać aktualizacji.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem tej strony: WEJDŹ

Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu oraz w elektronicznym systemie naboru. Więcej można przeczytać także w: Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle.

 

Źródło: urząd miasta
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe