Planowany od kilku dni strajk kobiet już dzisiaj

  • 03.11.2020, 09:04
  • RP
Planowany od kilku dni strajk kobiet już dzisiaj
3 listopada o godzinie 17 odbędzie się planowany od dawna protest kobiet w Kędzierzynie-Koźlu. Od przeszło tygodnia mieszkańcy zbierają się i manifestują przed dworcem PKP przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Tym razem wydarzenie ma mieć nieco większą skalę. Zaproszeni są bowiem politycy, dołączyć mają także motocykliści i kierowcy, którzy do tej pory również wspierali kobiety w trakcie "spacerów".

Na wydarzenie na facebooku zareagowało blisko 3 tysiące użytkowników. Jaki będzie odzew w rzeczywistości? Przekonamy się wieczorem. Dzisiejsza trasa spaceru ma prowadzić spod dworca PKP do ronda Milenijnego i z powrotem.

RP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdzieszowice pozdrawiają!
Zdzieszowice pozdrawiają! 03.11.2020, 16:07
Trzymam kciuki,żeby wam się udało małego kiepa obalić! Jego wyznawcy to zajadłe, zakompleksione i słabe jednostki, którymi musi ktoś rządzić, a że wypadło na knypa?
pozdrawiają ale chyba samych matołów
pozdrawiają ale chyba samych matołów 03.11.2020, 17:10
Możesz nawet pytę trzymać jak nie masz co robić. A kiepa to masz pewnie w odwłoku, bo chyba cię uwiera, sądząc po poziomie wyskrobanych idiotyzmów. Plafony i lewizna to są dopiero jednostki. Szkoda, że z pieluchą na tyłku biegałeś jak rządzili. To dopiero rarytasy były w kraju. A jaki dobrobyt. Szkoda, że tylko zwykłych ludzi mieli gdzieś. Dorośnij pędraku, bo chyba cię dopiero od cyca oderwali. Jeszcze ci mleko po pysku spływa.
wq21
wq21 03.11.2020, 15:54
Ej pisowskie oszołomy masturbacja to też zabijanie dzieci połowa z was to robi pójdziecie do piekła
🤮 na świrów
🤮 na świrów 03.11.2020, 16:56
Kolejny platfiutek ujada i myśli, że jest zabawny. Odrazu widać, że mózg zryty jak asfalt na ulicy. Ty już chyba z piekła pstrykasz, sądząc po tych idiotyzmach. Zaraz ci kaganiec na paszczę założę fraglesie. Co jeden gamoń to lepszy.
Q12
Q12 03.11.2020, 14:45
CIEKAWI MNIE JAK PISOWSKIE ***** JAK KOCHANY PIS 500 + WAM ZABIERZE ALE BEDZIE LAMENT
¥05°
¥05° 03.11.2020, 17:20
Jak zabierze 500+ to nie będzie co miesiąc na pampersy dla ciebie. Będziesz biegał z usmarowanym kupsztalem i wył o przywrócenie dodatku. Kolejny oderwany od rzeczywostości.
ToJestWojna
ToJestWojna 03.11.2020, 13:45
***** ***
Mars
Mars 03.11.2020, 22:19
Wojna jest w twojej ***.
***** *** do swej mamusi do łóżeczka.
ToZjeżdzajNaFrontMatole
ToZjeżdzajNaFrontMatole 03.11.2020, 14:15
##### ## lub ##### #### => dla półgłówkow: ##### PO lub ##### POKO
☠ ⚰ ☠ ⚰ ☠
☠ ⚰ ☠ ⚰ ☠ 03.11.2020, 11:30
Dla siewców zarazy to dobra zabawa, bo mają w czaszce zamiast mózgu tylko puste miejsce na mózg. Szkoda że norrmalni ludzi potem sie zakażają. Jeszcze gwiazda zarządzająca tą aglomeracją niech przyjdzie potańczyć i zorganizować dodatkowo jakieś atrakcje i zabawy stadne.
Mm
Mm 03.11.2020, 11:02
Kobiety co wyście myślały, wszystkie biedne, zmanipulowane ulicznice? Że Lempart Wam chce zrobić dobrze? Że to jakiś Mesjasz w spódnicy? Wolność wiodąca lud na barykady? Ona Wam jeszcze ze swoim wrodzonym wdziękiem delikatnie powie WY....Ć! Ona Radę powołała. KTO PRZY ZDROWYCH ZMYSŁACH BĘDZIE SIĘ Z NIĄ KONSULTOWAŁ?!
Bajer Jacek
Bajer Jacek 03.11.2020, 10:43
Motłoch do boju!!! Szlaufy w natarciu.
and
and 03.11.2020, 10:23
Coś cieniutko wczoraj czyżby pogoda nie dopisała

Pozostałe