Program turnieju siatkarskiej Ligi Mistrzów w Kędzierzynie-Koźlu

  • 19.11.2020, 14:44
  • Ł
Program turnieju siatkarskiej Ligi Mistrzów w Kędzierzynie-Koźlu
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle będzie gospodarzem pierwszego turnieju fazy grupowej tegorocznej siatkarskiej Ligi Mistrzów. Rywalizacja czterech zespołów w hali „Azoty” odbędzie się w dniach 8-10 grudnia.

Przypomnijmy, że pandemia koronawirusa wymusiła zmiany w organizacji międzynarodowych rozgrywek siatkarskich. W poszczególnych grupach Ligi Mistrzów zorganizowane zostaną po dwa turnieje, w których zespoły rywalizować będą w systemie każdy z każdym.

Aktualni mistrzowie Polski unikną wyjazdów zagranicznych, bowiem pierwszy turniej w grupie A rozegrany zostanie w Kędzierzynie-Koźlu w dniach 8-10 grudnia. Z kolei gospodarzem drugiego turnieju będzie PGE Skra Bełchatów. Zawody zaplanowano w dniach 26-28 stycznia. Przypomnijmy, że w grupie A, obok dwóch polskich drużyn zagrają: turecki Fenerbahce Stambuł oraz belgijski Lindemans Aalst.

- Cieszymy się, że mamy możliwość zorganizowania turnieju w Kędzierzynie-Koźlu. Gra we własnym obiekcie to duży atut, a w momencie, w jakim się znajdujemy tym większy, bowiem unikamy podróżowania po Europie. (...) Mamy nadzieję, że ten turniej będzie początkiem naszej drogi ku awansowi do kolejnej rundy Ligi Mistrzów - podkreśla prezes ZAKSY Sebastian Świderski.

Program turnieju w hali „Azoty”:

8 grudnia

18.00 – Lindemans Aalst - Fenerbahce Stambuł

20.30 – Grupa Azoty ZAKSA - PGE Skra Bełchatów

9 grudnia

18.00 – Lindemans Aalst - PGE Skra Bełchatów

20.30 – Grupa Azoty ZAKSA - Fenerbahce Stambuł

10 grudnia

18.00 – Fenerbahce Stambuł - PGE Skra Bełchatów

20.30 – Grupa Azoty ZAKSA - Lindemans Aalst

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe