Akcja "Pod biało-czerwoną". Głosowanie przedłużone

  • 20.11.2020, 09:06
  • Ł
Akcja "Pod biało-czerwoną". Głosowanie przedłużone
Przedłużono głosowanie w projekcie „Pod biało-czerwoną”. W inicjatywę postawienia masztu w swojej gminie zaangażowali się między innymi mieszkańcy Bierawy.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez rząd RP zakupu masztów i flag w każdej z gmin w kraju, której mieszkańcy dołączą do projektu i osiągną odpowiednią liczbę głosów poparcia

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zdecydowała o przesunięciu terminu głosowania do końca tego roku. Głosować na wybraną lokalizację można: TUTAJ.

- Na dzień 11 listopada swój głos poparcia oddało już 99 osób. Jest to wynik pokazujący, że pomimo trwającej pandemii jesteśmy w stanie się zjednoczyć w duchu patriotyzmu, a symbole narodowe są dla nas ważne i chcemy, by były obecne w naszym życiu. Zachęcamy do dalszego oddawania głosów poparcia online w naszej gminie, która nie uzyskała jeszcze wymaganego pułapu – informuje inicjator akcji w Bierawie Adam Fabian.

Realizacja projektu będzie sfinansowana z budżetu państwa w 2021 roku, a sama akcja „Pod biało-czerwoną” ma na celu godne upamiętnienie bohaterów Bitwy Warszawskiej, a także łączenie Polaków pod biało-czerwoną flagą. To szczególnie ważne w trudnym czasie epidemii koronawirusa.

- To, co cieszy mnie najbardziej, to międzypokoleniowa współpraca i zaangażowanie w realizację projektu. Za dotychczasową aktywność dziękujemy uczniom i nauczycielom naszych lokalnych szkół, które zaangażowały się w oddawanie głosów poparcia w naszej gminie. Przede wszystkim dziękujemy też młodym ludziom, którzy przy okazji tej inicjatywy zaangażowali się w pomoc seniorom w zakresie umiejętności cyfrowych. Tak trzymać! - dodał Adam Fabian.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe