Tylko jeden, ale duży. Dzieci miały frajdę

  • 28.11.2020, 09:25
  • W
Tylko jeden, ale duży. Dzieci miały frajdę Foto: ZSP Długomiłowice
W tym roku z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia do przedszkola w Długomiłowicach wyjątkowo nie zawitały tłumnie pluszaki. Dzieci odwiedził za to jeden duży i bardzo przyjazny miś.

Dzieci w każdej grupie wiekowej powitały niezwykłego gościa z dużym entuzjazmem, brawami i uśmiechem, lecz także z pewną dozą niepewności. Nikt bowiem nie spodziewał się, że miś przemówi, a nawet przeczyta bajkę o "Złotowłosej i trzech niedźwiadkach".

Miś, którego brawurowo odegrała wychowawczyni jednej z grup, zdobył serca milusińskich i dał się zaprosić do wspólnej fotografii.

- A po tej przygodzie odbyły się zabawy tematyczne. Dzieci wykonywały indywidualnie i zespołowo prace plastyczne - podobizny misiów z wykorzystaniem różnych materiałów tekstylnych. Przedziwne misiaki-pluszaki ozdobiły sale i  korytarze przedszkolne. Odbyła się również zabawa w rozpoznawanie  najbardziej znanych filmowych bohaterów, a ostatnią z atrakcji dnia była  projekcja bajek o Misiu Uszatku i Colargolu - relacjonuje Lucyna Olbrich.

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest w Polsce od 2002 r. Wówczas pluszowy miś świętował swoje setne urodziny.

W

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe