Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Całe szczęście"

  • 19.03.2019, 18:15 (aktualizacja 19.03.2019, 18:55)
  • Ł
Kino Kobiet w Heliosie. Seans filmu "Całe szczęście" materiały prasowe
Kolejna edycja Kina Kobiet w kędzierzyńskim „Heliosie” odbędzie się 20 marca o godz. 18.30. Tym razem panie zobaczą przebojową komedię romantyczną „Całe szczęście”.

Tradycyjnie podczas kobiecych spotkań w „Heliosie” w holu kina na gości czekać będzie sporo atrakcji. Od partnerów projektu będzie można dowiedzieć się o najnowszych trendach w modzie i nowinkach kosmetycznych, a także uzyskać różne porady. Nie zabraknie ciekawych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Motywem przewodnim będzie wiosna, a więc stylizacje w zielonych kolorach i kwiatowe kompozycje mile widziane.

 

Spotkanie zakończy się projekcją najnowszego filmu Tomasza Koneckiego („Testosteron”, „Lejdis”, „Listy do M. 3”), w którym główne role grają Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska.

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej, który samotnie wychowuje dziesięcioletniego Filipa, niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta.

Jej świat to wielkie miasto, media, egzotyczne podróże i sport. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna.

Dwa różne charaktery, różne spojrzenia na miłość i życie. Do czasu, gdy staną sobie na drodze.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe