Listopadowe niespodzianki w przedszkolu. Maluchy były zachwycone

  • 30.11.2020, 11:37
  • Kinga Ryzner
Listopadowe niespodzianki w przedszkolu. Maluchy były zachwycone Foto: ZSP w Ostrożnicy
Listopad kojarzy się wielu z szarą, deszczową pogodą. Ale nie w przedszkolu w Ostrożnicy, gdzie właśnie w tym miesiącu na dzieci czekało dużo niespodzianek.

Już 5 listopada dzieci przyszły do przedszkola przebrane za swoich ulubionych bohaterów bajkowych, ponieważ w tym dniu obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Przedszkolaki chętnie prezentowały swoje przebrania, rozwiązywały zagadki i bawiły się przy muzyce z bajek.

Następnym miłym wydarzeniem było świętowanie Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach, m.in.: "Jadą, jadą misie", "Stary niedźwiedź mocno śpi". Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. W tym magicznym dniu nawet na drugie śniadanie było to, co misie lubią najbardziej, czyli kanapki z miodem.

Wśród listopadowych wydarzeń nie mogło zabraknąć andrzejek, które od kilku lat obchodzone są jako Bal Czarodziei i Czarodziejek. Sale przedszkolne zamieniają się wtedy w magiczne sale, gdzie panie - czarodziejki wróżą przyszłość swoim wychowankom. W tym roku na balu goszczono Harry'ego Pottera, Hermionę, czarownice, wróżki i oczywiście czarodziei i czarodziejki. Był to dzień pełen wrażeń i emocji, o czym świadczą uśmiechy na twarzach dzieci.

Kinga Ryzner

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe