Uczennica I LO najlepsza w województwie

  • 20.03.2019, 10:12
  • Ł
 Uczennica I LO najlepsza w województwie I LO
Katarzyna Kroker z I Liceum Ogólnokształcącego w Kędzierzynie-Koźlu wygrała etap wojewódzki 27. edycji Ogólnopolskiej olimpiady promocji zdrowego stylu życia.

Podczas finału w Opolu uczennica 2c z kozielskiego ogólniaka uzyskała wynik 59 punktów. Na ocenę miały wpływ: test wiedzy o zdrowiu oraz dokumentacja z przeprowadzonej akcji prozdrowotnej „Zaszczep w sobie wiedzę”, która została wyróżniona i oceniona na maksymalną ilość punktów.

W ramach tej akcji zorganizowano m.in. konkurs dla uczniów I LO na ulotkę dotyczącą szczepień ochronnych w profilaktyce chorób zakaźnych. Ulotki zostały następnie rozprowadzone wśród klientów galerii „Odrzańskie Ogrody”, seniorów z Domu Dziennego Pobytu nr 2 oraz członków Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Katarzyna Kroker przygotowała także prezentację multimedialną na temat szczepień i przedstawiła ją uczniom I LO oraz Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, a także seniorom na specjalnym spotkaniu w Domu Kultury „Chemik”. Oprócz tego uczennica doskonale poradziła sobie z trudnym testem, który zagwarantował jej zwycięstwo w zmaganiach konkursowych w Opolu.

Teraz licealistka z Kędzierzyna-Koźla będzie reprezentować nasze województwo podczas centralnego etapu olimpiady, który odbędzie się pod koniec maja w Łodzi.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe