Akcja "Pomaganie przed dawanie". Wsparcie dla pacjentów szpitala covidowego

  • 18.12.2020, 08:35
  • Źródło: Urząd miasta
Akcja "Pomaganie przed dawanie". Wsparcie dla pacjentów szpitala covidowego Foto: SP ZOZ Pierwsze dary trafiły już do pacjentów kozielskiego szpitala o czym poinformował SP ZOZ
„Pomaganie przez dawanie” pod takim hasłem trwa w Kędzierzynie-Koźlu zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy dla pacjentów oddziałów covidowych naszego szpitala przy ul. Roosevelta.

Trafiające do szpitala osoby nie zawsze miały czas lub możliwości, żeby przygotować się do pobytu w izolacji. O ludziach, którzy w takiej sytuacji nie mogą liczyć na pomoc rodziny czy sąsiadów, pomyślał Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

MOPS zorganizował dla nich zbiórkę napojów, soków owocowych, wody, środków czystości (mydła, żeli do mycia, kremów do ciała, twarzy, past i szczoteczek do zębów itd.), suchych przekąsek (biszkoptów, herbatników, paluszków itd.).

Akcję koordynuje zespół ds. pracy socjalnej, ul. Reja 2a, nr. tel. 77-483-77-23, wew. 101 lub 103. Produkty można dostarczać osobiście w godzinach pracy MOPS-u (w poniedziałki w godz. 8.00-16.00, od wtorku do piątku w godz. 7.00-15.00).

 

Źródło: Urząd miasta

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe