Stand-up Kędzierzyn-Koźle vol. 3

  • 21.03.2019, 17:00 (aktualizacja 21.03.2019, 17:25)
  • Źródło: MOK
Stand-up Kędzierzyn-Koźle vol. 3
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną odsłonę Stand Up Kędzierzyn-Koźle vol. 3. 22 marca o godz. 19 w domu kultury przy ul. Skarbowej wystąpią: Bartosz Zalewski i Cezary Ponttefski.

Halo, halo wracamy! Po dłuższej przerwie zapraszamy na kolejna edycje Stand Up Kędzierzyn-Koźle. Kolejny raz, na deskach naszej sceny, gościć będziemy dwóch świetnych komików.

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii", który w swoim zarozumialstwie opisał tak: Stand-up to dziwny, dziwny zwierz. Z jakiegoś powodu, mimo braku formy, składa się sam w sobie. Kolejne zastępy komediowych twórców opowiadają ze sceny o tym co robili na innych scenach, przy innych okazjach, odtwarzają dla nas zamierzchłe spotkania i z jakiegoś powodu uczą nas życia. Czy można jednak robić stand-up nie o stand-upie, nie o wykonawcy, nie o nas, nie o sensach, nie o poradach na przyszłość, nie o rzeczach przyziemnych i nie o boskich, nie o sprawach ważnych i nieważnych? To o czym? O niczym. A kto to będzie robił? Nikt. A kto to zobaczy? Oby ktoś.

Cezary Ponttefski - jego domeną jest absurdalny humor dla wytrawnych miłośników komedii, których nudzą już zbyt bezpośrednie żarty i chłop przebrany za babę. Zrobił w życiu parę śmiesznych rzeczy, na wielu scenach bywał, roastował Popka, mogliście go oglądać na antenie Comedy Central.

Imprezę jak zawsze poprowadzi Grzegorz Wójtowicz.

Bilety w cenie 30 zl dostępnena stronie: www.kupbilecik.pl.

Źródło: MOK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe