Służby ratunkowe wezwane do próby samobójczej

  • 21.03.2019, 20:19 (aktualizacja 22.03.2019, 08:59)
  • Rafał Pulkowski
Służby ratunkowe wezwane do próby samobójczej
Mężczyzna wezwał pomoc po tym, jak jego partnerka zamknęła się w altanie ogrodowej. Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta chce targnąć się na własne życie.

Na miejsce zadysponowano policję, karetkę pogotowia ratunkowego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się, że kobieta jest nietrzeźwa i zamknęła się w altanie, bo nie chciała rozmawiać ze swoim partnerem. Nie miała zamiaru nic sobie robić. Została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego, jednak nie wymagała hospitalizacji. Policjanci odwieźli ją do mieszkania.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 21 marca kilkanaście minut po godzinie 19 na terenie ogródków działkowych przy ulicy Gliwickiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Boese głośniki
Boese głośniki 22.03.2019, 23:43
Znam nawet parę osób z kobylic i landzmierza którzy byli by skłonni sprowokować kogoś do takiego czynu . Chodzą bezkarnie sobie i są nietykalni.
Boese głośniki
Boese głośniki 22.03.2019, 23:40
Powiem tak nie dziwię się ludziom którzy chcą popełnić samobójstwo lub są po próbie . W świecie pełen nienawiści i rozczen. Jest to przykre że przez ludzi którzy lubią niszczyć opinie innym i życie słabsze osoby chcą odejść na tamten świat . Przykre to jest. Naprawdę . Patologią są ci co niszczą komuś życie i prowokują samobójców swoim zachowaniem aby targnęli na swoje życie .
Bdbdjdj
Bdbdjdj 22.03.2019, 21:28

Komentarz zablokowany

Komentarze obraźliwe są odrzucane


Pozostałe