Około 1140 zł na pracownika. Grupa Azoty ZAK S.A. zawarła porozumienie ze związkowcami

  • 28.12.2020, 20:58
  • Źródło: Grupy Azoty ZAK S.A.
Około 1140 zł na pracownika. Grupa Azoty ZAK S.A. zawarła porozumienie…
O negocjacjach organizacji związkowych z władzami kędzierzyńskiej firmy informuje komunikat, wydany przez prezesa zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. Sławomira Lipkowskiego.

O proteście pracowników o karpiowe pisaliśmy: TUTAJ, a oświadczenie zarządu spółki w tej sprawie opublikowaliśmy: TUTAJ.

Jak czytamy w komunikacie: "28 grudnia 2020 r. odbyło się kolejne spotkanie zarządu Grupy Azoty ZAK S.A. z organizacjami związkowymi. W wyniku negocjacji strony zawarły porozumienie w zakresie wysokości dopłat do zimowego wypoczynku urlopowego pracowników Grupy Azoty ZAK S.A.

Pozostające do wykorzystania na koncie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych środki w kwocie ok. 1 814 000 zł (średnio ok. 1140 zł brutto na pracownika), zostaną wypłacone w terminie do 31 grudnia 2020 roku."

Źródło: Grupy Azoty ZAK S.A.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M
M 29.12.2020, 15:42
Jakie porozumienie, czy piszecie co prezes kazał z tego co wiem to Nto przejmuje pis, chociaż tego to jak widać nie trzeba. Zero obiektywizmu
Pracownik
Pracownik 29.12.2020, 07:07
Przypominam iż to zarząd nie chciał tego wypłacić wraz z wypłatą za listopad a zawsze tak bylo.
Przypominam iż nie było porozumienia dotyczącego nagrody świątecznej tzw. karpia, gdyż zarząd nic nie dał pracownikom na święta.
Więc tytuł artykułu wprowadza w błąd.
NIE MA POROZUMIENIA TZN. ZGODY pomiędzy związkami zawodowymi a zarządem.
Antypismen
Antypismen 29.12.2020, 00:04
Pffff, porozumienie pod brzemieniem grozby przesuniecia socialu do puli przyszlorocznej. Nie ma tu żadnego porozumienia, a te pieniadze prezio mogl wyplacic do grudniowej wyplaty, a zrobil wszystkim na zlosc. Nie chcę od ciebie zadnych dodatkowych pieniedzy, ale zadnych dodatkowych rzeczy ktore nie sa w moich obowiązkach tez robil wiecej nie bede. Na koniec pozdrawiam zarząd ga zak, tak samo jak zarząd pozdrowil wszystkich pracowników przed swietami- środkowym palcem.

Pozostałe