Dwa razy więcej członków PiS w Kędzierzynie-Koźlu

  • 11.01.2021, 13:27
  • RP
Dwa razy więcej członków PiS w Kędzierzynie-Koźlu
W siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ulicy Grunwaldzkiej w poniedziałek, 11 stycznia miała miejsce konferencja prasowa, podczas której podsumowano ubiegły rok, a także oficjalnie powitano nowego członka struktur Sławomira Wołkowieckiego.

- Dzięki kampanii wyborczej udało nam się zebrać podpisy poparcia. Wyszliśmy do państwa bezpośrednio. Dodatkowo odwiedziliśmy najmniejsze miejscowości naszego powiatu. Nigdy wcześniej nie były one odwiedzane podczas kampanii wyborczej. I to podczas tych odwiedzin gro naszych sympatyków się powiększyło, a przy okazji mogliśmy się dowiedzieć o państwa problemach i zachęcać do spotkań z nami, aby móc te problemy rozwiązać - powiedziała Katarzyna Kukolka-Bogocz, szefowa struktur PiS w Kędzierzynie-Koźlu.

Spotkanie poprowadziła poseł Violetta Porowska, która zaznaczyła, że pomimo pandemii koronawirusa, ubiegły rok był pełen sukcesów dla Prawa i Sprawiedliwości.

- Powiat kędzierzyńsko-kozielski jest bardzo dużym i zarazem drugim najważniejszym okręgiem w województwie opolskim, więc oczekiwałam, że tutejsze struktury będą się dynamicznie rozwijać. I rzeczywiście mamy w tej chwili ponad stu członków, którzy regularnie i aktywnie działają. Kolejne deklaracje czekają już na podpis. Ale największym sukcesem w Kędzierzynie-Koźlu jest sukces w wyborach - podkreślała poseł Porowska.

Ponownie w szeregi Prawa i Sprawiedliwości wstąpił Sławomir Wołkowiecki. Konferencja była świetną okazją, aby przedstawić "nowego" członka lokalnych struktur.

- Chciałem podziękować pani poseł, że zechciała mnie ponownie przyjąć w szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Można powiedzieć, że gdzieś zboczyłem na pewnym etapie swojej drogi politycznej, co zdarza się wielu rozmaitym ludziom, nie tylko politykom. Dziękuję także pani przewodniczącej Katarzynie Kukolce-Bogocz za wspieranie mnie w tej decyzji, która rysowała się od dawna. Wynika to z oczywistych względów pewnej świadomości politycznej, do której często dość długo dojrzewamy. Ja dojrzałem trochę szybciej. Ale cieszę się, że taka nastąpiła i teraz myślę, że razem dla miasta będziemy mogli wykonywać więcej pracy - powiedział Sławomir Wołkowiecki.

Poza dwukrotnym zwiększeniem liczby członków i sympatyków PiS, pochwalono się również kultywowaniem patriotycznych tradycji i aktywnym uczestniczeniem w życiu miasta, mimo licznych ograniczeń wynikających z pandemii koronawirusa.

RP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obserwator
Obserwator 13.02.2021, 08:41
Wszystko slicznie i pięknie i co dalej? A no nic ,nie widac nie skychac ,PiS-u nie ma . Nie wiem czy Was rzadzacy kupili stanowiskami czy w inny sposób ale Was nie ma. Najleprza opozycja świata w Kędzierzynie-Kożlu ,cicha i ulegliwa.Popatrzcie za okno a juz jest za co rozliczyć P. Prezydent. Kiedy sie obudzicie ? Przed wyborami! Po co? przeciesz PiS-u nie ma !!!!!!!!
SZUFAREK
SZUFAREK 14.01.2021, 16:05
SZANOWNY PANIE REDAKTORZE BARDZO FAJNY TYTUŁ PAŃSKIOEGO ARTYKUŁU, ALE NIEWIELE Z JEGO TREŚCI WYNIKA
PISZE PAN, ŻE LICZBA PIS-IORÓW W KĘDZIERZYŃKICH STRUKTORACH ZWIĘSZKUŁA SIĘ DWU KROTNIE. CZYLI JEST ICH OBECNIE DWUSTU CZY PIĘTNASTU?
gorszy sort
gorszy sort 13.01.2021, 10:55
Na zdjęciu głównym- wszyscy członkowie pisiorstwa w naszym powiecie .

Pozostałe