80-latek wjechał w stertę kostki brukowej, bo pomylił zjazd do sklepu

  • 21.01.2021, 19:00
  • Rafał Pulkowski
80-latek wjechał w stertę kostki brukowej, bo pomylił zjazd do sklepu
W czwartek, 21 stycznia chwilę przed godziną 18 służby ratunkowe zostały zadysponowane na ulicę Tuwima na osiedlu Blachownia, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem osobowej skody.

Jak udało się ustalić, 80-letni kierowca skody chciał dostać się na parking Biedronki, jednak pomylił zjazdy - miał zaparowane szyby. Kiedy skręcił w boczną uliczkę uderzył w stertę kostki brukowej (przypominamy, że na tej ulicy wciąż trwa remont drogi oraz chodnika). Świadkowie zdarzenia pomogli wydostać się poszkodowanemu z pojazdu. Jednak spod maski wydobywał się zapach gazu. Na miejsce zadysponowano policję, zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarną. W trakcie interwencji okazało się, że niepokojący zapach gazu dochodzi z zupełnie innego miejsca, a strażackie mierniki nie wykryły zagrożenia. Kierowca skody był trzeźwy, jednak na bardzo zły stan zdrowia został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Rafał Pulkowski

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

and
and 22.01.2021, 11:56
Nie uderzył tylko się lekko otarł samochód ma tylko lekką ryskę na drzwiach wielki halo. Nikomu nic się nie stało żadnej szkody na jakiej podstawie prawnej kierowcy odebrano prawo jazdy
z Koźla
z Koźla 21.01.2021, 22:39
Często zdarza się, że seniorzy zdążający z Sybiraków na Poniatowskiego jadą lewym chodnikiem. I pokrzykują na przechodniów.

Pozostałe