Lewada Zakrzów liderem rankingu klubowego

  • 27.03.2019, 09:26 (aktualizacja 28.03.2019, 18:21)
  • Ł
Lewada Zakrzów liderem rankingu klubowego LKJ Lewada Julia Rogowska na Da Capo 163 w Michałowicach
Ludowy Klub Jeździecki Lewada Zakrzów został sklasyfikowany na pierwszym miejscu w rankingu klubowym ujeżdżenia Polskiego Związku Jeździeckiego za rok 2018.

Klub z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego od samego początku istnienia rankingu plasuje się w jego ścisłej czołówce, a trzeci raz z rzędu zajął pierwsze miejsce. Na sukces Lewady w minionym roku złożyły się wyniki: Natalii Badury, Mirosława Betki, Jagody Dąbrowskiej, Natali Garbowskiej, Magdaleny Jury, Dagmary Kopeć, Kai Koszowskiej, Mai Kucharskiej, Katarzyny Popiołek, Julii Rogowskiej i Żanety Skowrońskiej-Kozubik.

 

- W sezonie 2019 mamy już na koncie pierwszy sukces, gdyż w miniony weekend podczas odbywającego się Michałowicach halowego Pucharu Polski w ujeżdżeniu, Julia Rogowska na Da Capo 163 po świetnym przejeździe w konkursie freestyle zdobyła brązowy medal w kategorii juniorów – informuje Daniel Karpiński z LKJ Lewada

 

Reprezentantów Lewady już niebawem będzie można zobaczyć podczas zawodów CDI Zakrzów. Ekipy z trzynastu krajów rywalizowały będą w naszym powiecie w międzynarodowych zawodach w ujeżdżeniu, które zaplanowano w dniach 5-7 kwietnia.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe