Jest bardzo dumny ze swojej wnuczki

  • 01.02.2021, 13:44 (aktualizacja 01.02.2021, 14:16)
  • Andrzej Kopacki
Jest bardzo dumny ze swojej wnuczki Paulinka w akcji
Choć Paulinka sama wymaga pomocy, nie pozostaje obojętna na potrzeby innych dzieci. Dziewczynka cierpi na neurofibromatozę, jednak wczoraj dzielnie zbierała pieniądze na rzecz 29. finału WOŚP.

Jej dziadek, pan Józef Szargut z Kędzierzyna-Koźla, jest bardzo dumny ze swojej wnuczki, która kiedyś sama miała okazję skorzystać z aparatury medycznej zakupionej przez WOŚP. Uznał, że taką postawę najmłodszego pokolenia warto pokazać i promować. To dobry przykład dla innych, szczególnie w tych niełatwych dla nas wszystkich czasach.  

- Paulinka bardzo aktywnie zbierała pieniądze do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Była tak czynną uczestniczką WOŚP, że zebrała aż 2082,58 zł - nie kryje radości pan Józef. - Być może takich dzieci było więcej, ale w tym przypadku ten piękny gest wykonała „chora dla chorych”. I co najważniejsze dała radę. Jej tata to mój syn. Rodzice Paulinki poznali się na studiach. Obecnie mieszkają w Opolu, ale w jej żyłach płynie kozielska krew - dodaje na koniec pan Józef.

Jeśli chciałbyś wesprzeć chorą na neurofibromatozę Paulinkę, to możesz to uczynić. Szczegóły znajdziesz klikając TUTAJ

 

 

Andrzej Kopacki

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ala
Ala 01.02.2021, 14:42
Super! dzielna dziewczynka!

Pozostałe