Tamara rośnie jak na drożdżach

  • 27.03.2019, 13:04 (aktualizacja 28.03.2019, 17:00)
Tamara rośnie jak na drożdżach
Tamara Bajer, która wygrała lutową edycję plebiscytu na Bobasa Miesiąca, skończyła już dwa miesiące. Laureatkę i jej rodziców odwiedziliśmy, by wręczyć nagrody za zwycięstwo w konkursie.

Klaudia Budzan i Łukasz Bajer mieszkają w Śródmieściu. Para kończy budowę domu i za kilka miesięcy przeprowadzi się z córeczką na osiedle Żabieniec. Tamara to ich pierwsze dziecko. Przyszła na świat 10 stycznia o godz. 19.05. W chwili narodzin ważyła 2,48 kg i mierzyła 51 cm. Dużo je, więc rośnie jak na drożdżach. Obecnie ma 64 cm wzrostu, a jej waga wynosi ponad 4 kg. Piękne imię dla dziewczynki wybrała mama.

Okazuje się, że Tamara to nie pierwszy Bobas Miesiąca w tej rodzinie. Dwa lata temu laureatką lutowej edycji konkursu została Maja Bajer, bratanica pana Łukasza.

Jak podkreślają rodzice, każdy dzień spędzony z Tamarą jest inny. Dziewczynka stała się prawdziwą córeczką tatusia, a mama nazywa ją pieszczoszką. Mimo że zasypia w swoim łóżeczku, to większą część nocy spędza z rodzicami. Bobas Miesiąca lubi słuchać muzyki i chętnie spędza czas na spacerach. Wiele radości sprawiają jej kąpiele, a uwagę szczególnie przyciąga grająca pozytywka.

Tamara za wygraną w konkursie, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymała wiele atrakcyjnych nagród. Więcej o nich na stronie: www.bobasmiesiaca.pl. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

 

 

_

Zdjęcia (16)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe