Trening z Jagodą Dąbrowską na Attack With Me. Aukcja dla WOŚP

  • 04.02.2021, 10:51
  • Ł
Trening z Jagodą Dąbrowską na Attack With Me. Aukcja dla WOŚP Jagoda Dąbrowska i Attack With Me
Jeździsz konno, a może chciałbyś spróbować, i to w jakim towarzystwie? Masz wielkie serce? To przy okazji pomożesz chorym dzieciom. Wygraj wyjątkową aukcję, z której dochód wesprze Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Choć 29. finał WOŚP już za nami, to wciąż trwają licytacje, z których dochód przeznaczony zostanie na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Wśród licznych aukcji na Allegro jest trening jeździecki, który poprowadzi Jagoda Dąbrowska – instruktorka, medalistka mistrzostw Polski i utytułowana zawodniczka Lewady Zakrzów.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI

Około godzinny trening odbędzie się w halach najnowocześniejszego i pięknie położonego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakrzowie w gminie Polska Cerekiew.

- Jak co roku wspieram WOŚP. W tym roku na licytację przeznaczam trening na moim najważniejszym koniu Attack With Me - wyszkolonym do rywalizacji klasy Grand Prix w ujeżdżeniu. Warto pomagać, między innymi dzięki takim akcjom, ze sprzętu WOŚP może korzystać wiele osób w potrzebie. Karma wraca, a sprawiając sobie wspaniały trening, razem czynimy dobro. Zapraszam, na pewno będzie to wspaniałe spotkanie! - apeluje Jagoda Dąbrowska.

Data spotkania do ustalenia indywidualnie ze zwycięzcą aukcji, która potrwa do środy 10 lutego (godz. 10:26), Przy okazji będzie możliwość poznania innych koni zawodniczki LKJ Lewada, a żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi. Dodatkowo Jagoda dorzuci upominek od JD Attack.

PRZEJDŹ DO LICYTACJI

 

Ł

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe