Dowiesz się więcej o egzotycznych podróżach i diecie dorosłego człowieka

  • 04.02.2021, 14:43
  • Źródło: MBP
Dowiesz się więcej o egzotycznych podróżach i diecie dorosłego człowieka
Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza zarówno swoich stałych bywalców, jak i nowe osoby, które zechcą dołączyć do ciekawych spotkań i dyskusji online, a tych w lutym nie zabraknie.

Już za tydzień (11.02.2021 r.), na godz. 17.00 zaplanowano spotkanie podróżnicze online z Michałem Cessanisem pt. „Kamperem przez Australię Zachodnią”.

Australia Zachodnia to największy, najbogatszy i najpiękniejszy stan kraju. Znajduje się tam Wielka Pustynia Piaszczysta, Zatoka Rekina, Park Narodowy William Bay i wspaniałe wybrzeża. Możemy tam znaleźć kolebkę sztuki i kultury aborygeńskiej. Zapraszamy na spotkanie podróżnicze online z Michałem Cessanisem, który podróżował kamperem przez Australię Zachodnią.

Kiedy zwiedzać Australię, ile widać konstelacji na niebie i co pysznego można zjeść? Na te i inne pytania Michał Cessanis odpowie nam już 11 lutego o godzinie 17.00. Spotkanie transmitowane na żywo na fanpage'u MBP.

Tydzień później rozpocznie się spotkanie autorskie online z Marzeną Żurek, autorką książki „Dieta dorosłego człowieka”.

Czy połączenie pomidora i świeżego ogórka jest dobre dla zdrowia? Dlaczego herbata z cytryną może mieć negatywne skutki zdrowotne? Jak szybko komponować pełnowartościowe posiłki? Jak poprzez dietę zadbać o swoją odporność? Aby poznać odpowiedzi na te i inne pytania związane z wpływem diety na zdrowie, weź udział w spotkaniu autorskim online z specjalistą ds. psychodietetyki Marzeną Żurek, autorką książki „Dieta dorosłego człowieka”. Organizatorzy zapraszają 18 lutego 2021 r. o godz. 17.00 na facebookowy profil biblioteki.

Z kolei 23.02.2021 r. będzie można wziąć udział w Dyskusyjnym Klubie Miłośników Filmów DVD online ze zbiorów MBP.

Kochasz filmy? Uwielbiasz o nich rozmawiać, analizować je, doszukiwać się ukrytych znaczeń i symboli? Ten Klub jest właśnie dla Ciebie!

Drugie spotkanie poświęcone będzie filmowi „Parasite” w reżyserii Bonga Joon-ho. Nagrodzona m.in. czterema Oskarami i Złotą Palmą produkcja to trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego.

W tym przypadku MBP zaprasza 23 lutego o godzinie 17.00 (na platformie Zoom). Spotkanie poprowadzi Klaudia Jurczyk z Mediateki filii nr 5. Zapisy i dodatkowe informacje pod nr tel. 77 483 24 81 wew.20.

Natomiast na 25.02.2021 r. zaplanowano kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki online, które rozpocznie się o godz. 17.00 na platformie Zoom. Uczestnicy dyskusji wezmą na tapet książkę „Stramer” Mikołaja Łozińskiego. Zapisy i dodatkowe informacje pod tel. 77 482 37 80 wew. 27

Poniżej plakaty zapowiadające te wydarzenia.

Źródło: MBP

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe