Zaśpiewać od serca. Z fantazją podeszły do tematu

  • 13.02.2021, 15:56
  • W
Zaśpiewać od serca. Z fantazją podeszły do tematu Fot. archiwum prywatne, Dom Kultury w Ozimku Od lewej: Angelika Semmler i Agata Griner
Podczas zorganizowanego w Ozimku XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki "Do-Re-Mi" świetnie zaprezentowały się dwie uczennice z naszego powiatu.

W koncercie finałowym festiwalu, który przeprowadzono 6 lutego w sali widowiskowej Domu Kultury w Ozimku, zaprezentowało się dwudziestu uczestników, wyłonionych spośród 30 nadesłanych zgłoszeń.

Rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych. Swoje reprezentantki mieliśmy w najmłodszej: klas I-III. Ćwiczące śpiew w Gminnym Ośrodku Kultury w Reńskiej Wsi pod okiem Krystyny Przezdzienk-Grzybek, Agata Griner z Zakrzowa zdobyła III miejsce, a Angelika Semmler z Gierałtowic - wyróżnienie.

- Dziewczynki zakwalifikowały się do festiwalu, wysyłając pod koniec ubiegłego roku do organizatora swoje nagrania - mówi mama Agatki, Agnieszka Wieczorek-Griner. - Tym, co wyróżnia i podnosi poziom wydarzenia, jest to, że wykonawcom towarzyszy zespół akompaniujący - dodaje. Jej córka, uczennica klasy I ZSP w Polskiej Cerekwi, wykonała w Ozimku utwór "A ja mam psa". Ze znaną nawet nieco starszym pokoleniom "Fantazją" wystąpiła Angelika. 

W

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe