Koncert "Od Mozarta do Gershwina" w Domu Kultury "Chemik"

  • 26.02.2021, 08:59
  • Ł
Koncert "Od Mozarta do Gershwina" w Domu Kultury "Chemik"
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na recital wokalno-instrumentalny w wykonaniu Izabeli Migocz oraz Katarzyny Rzeszutek, który odbędzie się w Domu Kultury "Chemik" przy al. Jana Pawła II 28 lutego o godz. 16.

Izabela Migocz z wykształcenia jest śpiewaczką, nauczycielem śpiewu solowego. Uczyła śpiewu studentów wokalistyki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Śpiewała w wielu profesjonalnych zespołach artystycznych, a jako solistka koncertowała na wielu scenach całego świata. Katarzyna Rzeszutek - pianistka i kameralistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Zajmuje się głównie muzyką wokalną i muzyką dawną. Towarzyszyła wielokrotnie śpiewakom w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach wokalnych, otrzymując nagrody i wyróżnienia za akompaniament. Koncertowała po całej Europie oraz w Japonii. Uczestniczyła też w nagraniach radiowych i telewizyjnych w kraju i za granicą.

Bilety w cenie 15 zł do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz on-line poprzez stronę Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ł

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe