Otrzymał imię po tacie. To Łukasz junior

  • 03.03.2021, 11:48
  • ART
Otrzymał imię po tacie. To Łukasz junior
 Zwycięzcę organizowanego przez „Lokalną” plebiscytu na Bobasa Miesiąca - Łukasza Bajera oraz jego rodziców i siostrę Tamarę odwiedziliśmy 24 lutego. Laureat naszego konkursu dostał imię po swoim tacie Łukaszu.

- To Łukasz junior - śmieją się rodzice. Bobas Miesiąca urodził się 20 listopada 2020 r. o godz. 1.55. W chwili przyjścia na świat ważył 3,53 kg i mierzył 55 cm.

- Jest cichy, spokojny i uśmiechnięty – podkreśla Klaudia Budzan, mama chłopca.

- Gdy wstaje, to nawet o tym nie wiemy. Lubi bawić się swoimi rękami, unosi je do góry i obserwuje – opowiada dumny tata.

Łukasz ma starszą siostrę - Tamarę, która również wygrała nasz konkurs. Została Bobasem Miesiąca w lutym 2019 roku. Dziewczynka ma już dwa latka i bardzo kocha swojego braciszka. Jest jeszcze mała, ale gdyby mogła, nosiłaby go na rękach. Za to braciszek może liczyć na mnóstwo buziaków i przytulańców ze strony siostry. Tamara obserwuje, jak rodzice opiekują się Łukaszem, i stara się robić to samo ze swoją lalką.

Gdy Tamara przyszła na świat, Klaudia z Łukaszem mieszkali w Śródmieściu - byli w trakcie budowy domu na os. Żabieniec. Od ponad roku mieszkają w nowym miejscu. Rodzina jest bardzo szczęśliwa, a Łukasz dopełnił ich szczęścia.

- Chodziło o to, żeby mieć parę - przyznają rodzice.

- Jest spokojnym maluszkiem, który daje nam pospać w nocy. Karmiony jest dalej piersią, przez co ładnie przybiera na wadze. To silne i zdrowe dziecko. Z uśmiechem reaguje na bliskich. Bardzo lubi wodę i ma już za sobą pierwszą kąpiel z siostrą - powiedziała nam Klaudia Budzan.

Łukasz był już z rodzicami na pierwszej wycieczce. Rodzina wybrała się do Zakopanego. Na co dzień spędzają czas, spacerując i jeżdżąc rowerami.

Zwycięzca naszego konkursu, oprócz tytułu Bobasa Miesiąca, otrzymał za wygraną sporo atrakcyjnych nagród przygotowanych przez partnerów plebiscytu. Więcej o nich na stronie: bobasmiesiaca.pl. Tam też znajdują się szczegółowe wyniki zabawy.

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe