Koncert "Szantki 2021" w Domu Kultury "Koźle"

  • 04.03.2021, 12:11
  • Ł
Koncert "Szantki 2021" w Domu Kultury "Koźle"
Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na tegoroczne "Szantki". Z wiadomych względów impreza będzie o wiele skromniejsza, niż w poprzednich latach. Przygotowano jeden koncert, który zaplanowano w domu kultury przy ul. Skarbowej na 12 marca o godz. 19.

Jak czytamy na stronie MOK-u: "Żyjemy, śpiewamy, wracamy! Również do siebie – jak zawsze, kiedy czytamy wiersze i słuchamy muzyki. Na przykład tej morzem pisanej, wplatającej się w piękno słów serdecznych, mądrych, czułych, pachnących bryzą i solą, przypominających to, co naprawdę ważne, co się liczy w tym kruchym życiu. Żeby się nie dać zwariować w coraz bardziej zwariowanym świecie. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza starych przyjaciół i znajomych na "Szantki 2021" i spotkanie z poezją i muzyką morza, a tematem wiodącym będzie „Żegluga, cisza i burze, i lądy dalekie i bliskie”. Grają i śpiewają oddani od lat poetyckim wieczorom: Dominika Żukowska, Andrzej Korycki, Anna Jellinek i Marek Szurawski."

Bilety w cenie 60 zł do kupienia w kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz on-line poprzez stronę Miejskiego Ośrodka Kultury.

Ł

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe