Medal za zasługi dla obronności kraju dla starosty

  • 04.03.2021, 14:16
  • Źródło: Starostwo powiatowe
Medal za zasługi dla obronności kraju dla starosty
Wojskowi podziękowali władzom powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i pracownikom starostwa za dobrą współpracę podczas pandemii. Najwięcej pracy mundurowi mieli wokół kozielskiego szpitala.

Jak informuje starostwo powiatowe, od początku epidemii wojskowi byli ogromnym wsparciem, a wielu zadań nie udałoby się wykonać bez dobrej współpracy samorządu z Wojskową Komendą Uzupełnień. I mowa tu nie tylko o licznych zadaniach w kozielskim szpitalu i wokół niego.

Mundurowi sami postanowili podziękować za intensywny rok współpracy, wręczając staroście specjalne odznaczenie.  

- W uznaniu zasług w dziedzinie rozwoju i umacniana systemu obrony kraju, brązowy medal za zasługi dla obronności kraju dla Małgorzaty Tudaj - odczytał decyzję Ministra Obrony Narodowej ppłk Robert Król, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu.

Żołnierze dziękowali całemu zarządowi powiatu oraz pracownikom starostwa wykonującym zadania z zakresu obronności i zarządzania kryzysowego.

- To wyróżnienie jest za pracę zbiorową, dlatego dziękuję w tym miejscu wszystkim, którzy w dobie pandemii wykonywali wiele różnych zadań w naszym starostwie powiatowym i jednostkach podległych. Za nami trudny czas, szeregu zadań nie wykonalibyśmy bez pomocy wojska, dotyczy to w dużej mierze naszego szpitala - podkreśliła starosta Małgorzata Tudaj.

 

Źródło: Starostwo powiatowe

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe