Kolejne sukcesy badmintonistów Bennica UKS Feniks

  • 17.03.2021, 12:31
  • Ł
Kolejne sukcesy badmintonistów Bennica UKS Feniks Foto: Beninca UKS Feniks
Bardzo dobry występ zanotowali badmintoniści klubu Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle podczas zawodów Grand Prix, które odbyły się w Sulęcinie.

Przez trzy dni ponad dwustu zawodników rywalizowało w kategoriach młodzika młodszego oraz juniora młodszego. Nasze miasto w Sulęcinie reprezentowało 17 zawodników. Wszyscy są uczniami bądź absolwentami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19. Do strefy medalowej dotarło kilku podopiecznych trenera Krzysztofa Maślanki, którzy rywalizowali w grach podwójnych.

Dwa złote medale wywalczyła Julia Wójcik, która w deblu grała w parze z Kingą Stokfisz z UKS-u Unia Bieruń, a w mikście z Mateuszem Golasem z LKS-u Technik Głubczyce.

Na najwyższym stopniu podium stanął też Maciej Zmarz, występujący w grze podwójnej z Piotrem Adamów z Technika Głubczyce.

Z kolei Igor Jasek, grając z Janem Kaperą z UKS-u Plesbad Pszczyna, sklasyfikowani zostali na trzecim miejscu.

W zawodach nasze miasto reprezentowali również: Barbara Bodnar, Julia Dzialuk, Przemysław Gajda, Jakub Knihinicki, Paweł Król, Krzysztof Łoboda, Magdalena Mincewicz, Julia Mrozek, Mikołaj Saska, Tymoteusz Sroka, Laura Wach, Zuzanna Wróbel, Patrycja Wszołek i Maja Zmarz.

Ł

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe