Zakażenia wśród pracowników urzędu. Obsługa tylko w najpilniejszych sprawach

  • 18.03.2021, 09:41
  • W
Zakażenia wśród pracowników urzędu. Obsługa tylko w najpilniejszych sprawach W Urząd Gminy w Bierawie
W związku z pandemią koronawirusa w dniach 18-19 marca wprowadzono ograniczenia przyjmowania i obsługi petentów. Niewykluczone, że zostaną one przedłużone. O sytuacji informują w Urzędzie Gminy w Bierawie.

Komunikat następującej treści opublikowano na stronie internetowej bierawskiego samorządu:

"OBSŁUGA KLIENTÓW BĘDZIE PROWADZONA TYLKO W NAJPILNIEJSZYCH, LOSOWYCH SPRAWACH!!!

Jeżeli macie Państwo PILNĄ, LOSOWĄ sprawę do załatwienia w Urzędzie, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia z pracownikiem: tel. 77 4872 266.

Prosimy o załatwianie spraw za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP - adres: /792mxfq6mg/SkrytkaESP , skrzynki mailowej [email protected]  drogą tradycyjną za pośrednictwem Poczty lub zostawić w skrzynce umieszczonej przy drzwiach Urzędu.

Jednocześnie informujemy, że KASA w Urzędzie będzie NIECZYNNA!!!

Płatności na rzecz gminy można dokonywać za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub w placówkach bankowych na numer konta: 25 1240 1659 1111 0000 2591 9936

Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do ogólnie przyjętych zasad i obostrzeń!".

 

Mimo że 18 marca nie było wielu potwierdzonych przypadków zakażenia Covid-19 wśród pracowników bierawskiego urzędu, to wiele osób miało symptomy zakażenia i wybierało się na test bądź było już po testach, lecz wciąż czekało na wyniki. W piątek 19 marca zostanie podjęta decyzja, na jakich zasadach ma funkcjonować UG w Bierawie po weekendzie.

Kilku pracowników jest już w domu na chorobowym. Największy problem występuje w dziale finansowym - tam, gdzie dopływ mieszkańców był ponad przeciętną - mówi wójt gminy Bierawa Krzysztof Ficoń.

W

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe