Szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka? „Jedenastka” ogłosiła nabór

  • 22.03.2021, 11:09
  • Źródło: PSP nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu
Szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka? „Jedenastka” ogłosiła nabór
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu ogłosiła nabór na rok szkolny 2021/22. Dzieci można zapisywać do 16 kwietnia.

 KLASA OGÓLNODOSTĘPNA
 KLASA INTEGRACYJNA
 KLASA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

„JEDENASTKA” to szkoła przyjazna uczniom i rodzicom, zaspokajająca swoją ofertą potrzeby i oczekiwania społeczności oraz wyzwania współczesnego świata. Szkoła oferuje wszystkim uczniom:
- urozmaicone kształcenie (klasy o profilu ogólnym, sportowym, integracyjne)
- indywidualne podejście do uczniów, umożliwiające osiąganie sukcesów edukacyjnych (możemy pochwalić się laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz miejskich konkursów m.in. polonistycznych, językowych i matematycznych)
- wychowanie i kształcenie uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych
- udział w „zielonych” szkołach, narciarskich „białych” szkołach
- naukę drugiego języka (niemieckiego)
- wycieczki zagraniczne do krajów anglo- i niemieckojęzycznych
- rozwijanie swoich uzdolnień poprzez udział w zajęciach kółka teatralnego, dodatkowych zajęciach sportowych (Mistrz i Wicemistrz Polski w Minisiatkówce Chłopców 2019)
- zdrowe obiady w szkolnej stołówce
- opiekę pielęgniarki szkolnej

 

TO NAS WYRÓŻNIA:

INTEGRACJA – od kilkunastu lat w naszej szkole istnieją oddziały integracyjne. Są dużym wyzwaniem dla pracowników naszej szkoły. Codziennie wymagają od nas wyjątkowego zaangażowania, kreatywności i stałego dokształcania się. Efekty ich działalności są dla nas satysfakcjonujące.

SPORT – jesteśmy znani w Kędzierzynie–Koźlu i w Polsce z sukcesów, które odnosimy w piłce siatkowej. Mistrzostwo Polski w mini siatkówce Kinder+Sport wywalczyliśmy w czerwcu 2017r. lipcu 2018r., oraz lipcu 2019r. a Vice Mistrzostwo Polski w lipcu 2014r. oraz 2019r. W naszym dorobku posiadamy tytuł Mistrza Polski z 2014r. oraz 2016r., a także Vice Mistrzów Polski Szkół Podstawowych z 2009r. W finale Ogólnopolskim Orlik Volleymanii zdobyliśmy srebro w 2016r., a także brąz w 2013 i 2014r.

INNOWACJE – kształcenie urozmaicamy, wprowadzając kreatywne, elastyczne i aktywizujące metody pracy, rozbudzające ciekawość poznawczą i stymulujące wszechstronny rozwój naszych uczniów.

NAUCZYCIELE - stanowią zespół świetnie przygotowanych i ustawicznie doskonalących się profesjonalistów w zakresie nauczania uczniów zdolnych oraz wychowania i kształcenia specjalistycznego, adresowanego do uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

UCZNIOWIE – uczą się w mało licznych oddziałach. Mają zagwarantowane indywidualne podejście i wsparcie każdego nauczyciela.

INFRASTRUKTURA – na 40- te urodziny „JEDENASTKA” otrzymała w prezencie od władz miasta i gminy nowy, piękny wygląd. Jest ocieplona i kolorowa – aż chce się do niej biec. Uczniowie ćwiczą w sali gimnastycznej z bogatym zapleczem sportowym.

TURYSTYKA - „… podróże kształcą ...” i uczą dzieci wielu potrzebnych w życiu umiejętności.

Uczniowie „JEDENASTKI” kształcą się, biorąc aktywny udział wyjazdach jedno lub wielodniowych o charakterze krajoznawczym, kulturalnym czy rekreacyjno-sportowym. Podczas „zielonych” i narciarskich „białych” szkół rozwijają w sobie ciekawość poznawczą, umiejętności interpersonalne, nabywają życiowej odwagi i usamodzielniają się. Corocznie biorą również udział w imprezie Euroweek, podczas której spotykają się ze swoimi rówieśnikami z całej Europy. Wszelkie informacje o szkole znajdują się na naszej stronie internetowej – www.jedenastka.edu.pl.

Zapisy i szczegóły naboru: w sekretariacie PSP 11, tel. 77/4834595

Zobacz filmy promujące szkołę:

loadingŁaduję odtwarzacz...

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Źródło: PSP nr 11 w Kędzierzynie-Koźlu

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe