Jak zawsze spisują się na medal. Druhowie kolportują ważne ulotki

  • 24.03.2021, 12:24
  • W
Jak zawsze spisują się na medal. Druhowie kolportują ważne ulotki    Fot. OSP Maciowakrze
Dotrzeć do każdego mieszkańca z ulotką informacyjną na temat profilaktyki i szczepień przeciwko COVID-19. Takie, wcale nie mniej ważne od udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zadanie spełniają członkowie OSP. W tym druhowie z jednostki OSP w Maciowakrzu w gminie Pawłowiczki.

Po tym, jak do komend powiatowych i miejskiej PSP województwa opolskiego dostarczono ulotki propagujące wiedzę na temat profilaktyki i szczepień przeciwko koronawirusowi, 16 marca rozpoczął się proces kolportowania przygotowanych materiałów wśród mieszkańców naszego powiatu.

"Do domostw ulotki trafią dzięki zaangażowaniu druhen i druhów jednostek ochotniczych straży pożarnych powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego" - czytamy na profilu facebookowym KP PSP w Kędzierzynie-Koźlu.

W przypadku Maciowakrza w gm. Pawłowiczki, w akcję zaangażowało się sześć druhen z tamtejszej jednostki OSP. - Do rozniesienia panie miały około 150 ulotek. Dostarczyły je do domostw w Maciowakrzu i Dobrosławicach - poinformował nas Joachim Kubanek, naczelnik OSP Maciowakrze.

 

 

W

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe