Antoś zwyciężył. To już czwarty syn i drugi Bobas Miesiąca w rodzinie

  • 30.03.2021, 15:00
  • ART
Antoś zwyciężył. To już czwarty syn i drugi Bobas Miesiąca w rodzinie
Antoni Seidel z Ucieszkowa w gminie Pawłowiczki został zwycięzcą marcowej edycji plebiscytu na Bobasa Miesiąca, który od lat organizuje "Nowa Gazeta Lokalna".

Apetyty na wygraną były spore, ale zdecydowanie zwyciężył Antoni. To już drugi bobas w rodzinie Seidlów. W listopadzie 2018 roku w naszej zabawie zwyciężył Adam, braciszek Antoniego. W rodzinie Patrycji i Mateusza są czterej chłopcy. Pierwszy przyszedł na świat Alexander, a po nim Alan. Zgodnie z tradycją kolejne dziecko również otrzymało imię na literę "A”. Bobas miesiąca urodził się 1 stycznia o godz. 6.55. W chwili przyjścia na świat ważył 3,57 kg i mierzył 56 cm.

W konkursie miał numer 1. Łącznie zdobył 2842 punkty. Za zwycięstwo otrzyma atrakcyjne nagrody ufundowane przez: fotograf Magdalenę Wiącek, żłobek Wesoła Gromadka, Szkołę Językową Wings, salę zabaw Nununu, Świat Maluszka i Modę dla Dzieci, Sklep Mały Miś, hotel „Magiczny Zakątek” w Raszowej, agenta PZU Jarosława Kierzkowskiego, market E.Leclerc, Cewe Sp. z o.o., Artystyczną Pracownię Tortów „Candoria”, Auto Centrum Koźle - Lellek Group, Fotolaser oraz „Nową Gazetę Lokalną”. Gratulujemy i życzymy dużo zdrówka!

Drugie miejsce zajął Henio Łaskarzewski z Pokrzywnicy, a trzecie Miłosz Szwed z Kędzierzyna-Koźla. Szczegółowe wyniki konkursu zostały opublikowane na stronie www.bobasmiesiaca.pl .

ART

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe